ייצור רהיטים מעוצבים בהתאמה אישית עם 30 שנות מוניטין!

שולחן פינת אוכל

שולחנות אוכל

חשיבות בבחירה של שולחן פינת אוכל לסלון:

כאשר אתם צריכים לקנות שולחן פינת אוכל, עליכם לזכור את הדברים הבאים: פינת אוכל היא מקום המפגש הקולינארי של בני הבית והאורחים, לכן, פינת אוכל חייבת להיות מותאמת מכמה בחינות, הן מהבחינה של הגודל ושתהיה כזו שמאפשרת ישיבה של אנשים מרובים סביבה, שולחן פינת אוכל שיהיה מעוצב מבחינת יופי וסטייל, בכל זאת הוא אחד הפריטים הדומיננטיים ביותר בסלון שלכם, והן מבחינת הנוחות, שהגובה יהיה מתאים וכן הכיסאות יהיו נוחים לישיבה ממושכת של ארוחה.

שולחן פינת אוכל עגול

שולחן פינת אוכל עגול הוא שולחן שכמו שמו מגיע בצורה עגולה, רוב פינות האוכל מכילות בתוכן את האופציה להיפתח, וכך גם זו.
שולחן פינת אוכל עגול נושא בתוכו פלטות מלבניות מאותה החומר שבחזית השולחן, ניתן לחצות את העיגול ולהפכו לאליפסה בעזרה הגדלה משמעותית שלו.
היתרונות של שולחן אוכל עגול זה היכולת של היושבים לראות אחד את השני וליצור תקשורת עין טובה יותר, מה שקשה יותר להשיג השולחן מלבני. בנוסף, שולחן פינת אוכל עגול תופס פחות מקום בחלל הסלון וכך נותן יותר מרווח ותחושה של גודל בבית.

שולחן פינת אוכל מלבני

זהו למעשה מבנה פינת האוכל המוכר לרובנו יותר, שולחן פינת אוכל בצורה מלבנית שניתן להגדיל גם כן בעזרת פלטות נלוות והשולחן למעשה מתארך ונותן אפשרות להושבה של עוד אנשים סביבו.
רוב האנשים אוהבים יותר את השולחן הזה, אולי עקב ההרגל ואולי בגלל היתרון שיש לו על פני השולחן העגול, שכאשר פותחים אותו הוא מתאים ליותר אנשים שלא כמו השולחן העגול שגם כאשר פותחים אותו הוא אינו כה גדול ומספיק אמנם לעוד יושבים אך לא כמו המלבני.

בחרו שולחן פינת אוכל שיתאים לצרכים שלכם

בחנות ארנה רהיטים בהתאמה אישית, תוכלו למצוא מגוון גדול של שולחנות פינת אוכל במגוון של סגנונות, חשבו היטב מה הצרכים שלכם מבחינת אירוח וכד' ושלבו זאת יחד עם הסטייל המנחה של הבית שלכם על מנת לרכוש את השולחן הנכון.
הצוות המנוסה והמקצועי של ארנה ישמח לייעץ ולכוון אתכם לשולחן הנכון! מוזמנים להתרשם!
לייעוץ כללי, תאום מראש והצעת מחיר
חייגו עכשיו: 03-5056639

שעות פעילות:

א' - ה' 9:30 עד 18:00

ו' - 9:00 עד 14:00

ניתן לתאם מראש

כתובתינו אבולעפיה 15 ת"א

ניתן להגיע לתצוגה שלנו: בכתובת אבולעפיה 15 תל אביב

ניתן לתאם עם מעצב בטלפון 03-5056639

© כל הזכויות שמורות ריהוט לבית

Call Now Button
×
שאלות?
לחץ להודעה מהירה