ייצור רהיטים מעוצבים בהתאמה אישית עם 30 שנות מוניטין!

שולחן סלון

שדרוג הסלון עם שולחן סלון שיקפיץ את החלל מחדש!

אם אתם רוצים סלון מיוחד, סלון שיפתיע וירשים כל אורח שנכנס, ואפילו אתכם בכל בוקר מחדש, אז תתחילו להשקיע בו! אם הספות שלכם אתם יכולים לרפד או לקנות חדשות ולפעמים יספיקו רק כריות נוי צבעוניות כדי לשנות את האווירה.
שולחן סלון חדש יכול להקפיץ לכם לגמרי את הסלון במיוחד אם הוא מעוצב בצורה מיוחדת.
היום, שולחן סלון אינו משמש אך ורק להנחת הקפה והפיצוחים תוך צפייה במשחק כדורגל, שולחן סלוני הוא פריט עיצוב דומיננטי בכל סלון, שיכול לכער משמעותית את הסלון או לייפות ולעצב אותו מחדש! לכן, כאשר אתם מחפשים שולחן סלון, קחו בחשבון שהוא מוביל שנותן שדרוג רציני לסלון.

אילו סגנונות של שולחנות סלוניים ניתן למצוא היום בשוק עיצוב הרהיטים?

כיום ישנם כמה סגנונות ששולטים בעיצוב הבית ובפרט בעיצוב הרהיטים, הסטייל השולט היום הוא סטייל כפרי, מודרני, אורבאני, קלאסי ואקלקטי, חלקם עלולים להיות דומים אחד לשני, ויש כאלו שמעורבבים, הריהוט הינו תוצר ישיר של עולם העיצוב ולכן הוא מוכתב על ידי הטרנדים החמים. שולחן סלון תוכלו למצוא בכל הסגנונות האלו, בכדי להבין מה אומר כל סגנון נפרט בקצרה על שניים מהם שהם הדומיננטיים יותר:
סטייל כפרי- סגנון של פעם שאפיין את הכפר, שימוש רק בעץ וחומרי טבעיים. שולחן סלון כפרי לרוב יהיה מעוצב בעץ ובסגנון פשוט ועם זאת מיוחד.
סטייל מודרני- סגנון עכשווי, קווים נקיים וישרים, שולחן סלון בסגנון הזה יוכל להיות משולב בחומרים כמו אלומיניום, עור, פורמייקה מבריקה ועוד.
הסגנון האקלקטי למשל הוא שילוב של שני הסגנונות הקודמים יחד.

שולחן סלון קונים בארנה, רהיטים בהתאמה אישית

ארנה, רהיטים בהתאמה אישית מביאים לכם את מיטב העיצובים החדשניים של עולם העיצוב! היכנסו להתרשם ממגוון גדול של שולחנות סלוניים איכותיים ומרהיבים, האיכות שלנו היא בין הגבוהות ביותר בשוק הריהוט והמבחר מתאים לכולם! היכנסו כבר עכשיו לנחות הריהוט שלנו ועצבו לעצמכם את הסלון מחדש! יחד עם הטעם שלכם והשיק שלנו תוכלו ליצור את הסלון המושלם! כי שולחן סלון קונים רק בארנה!
לייעוץ כללי, תאום מראש והצעת מחיר
חייגו עכשיו: 03-5056639

שעות פעילות:

א' - ה' 9:30 עד 18:00

ו' - 9:00 עד 14:00

ניתן לתאם מראש

כתובתינו אבולעפיה 15 ת"א

ניתן להגיע לתצוגה שלנו: בכתובת אבולעפיה 15 תל אביב

ניתן לתאם עם מעצב בטלפון 03-5056639

© כל הזכויות שמורות ריהוט לבית

Call Now Button
×
שאלות?
לחץ להודעה מהירה