ייצור רהיטים מעוצבים בהתאמה אישית עם 30 שנות מוניטין!

ריהוט יוקרתי לבית

מיטה מרופדת

עיצוב מיוחד לבית

כל אחד רוצה שהבית שלו יהיה יפה. כל אחד רוצה שמי שייכנס לבית יראה בית נאה, מזמין, חם ומסודר. זאת הסיבה שכולנו משקיעים מאמצים רבים בטיפוח של הבית שלנו: קונים רהיטים מתאימים, צובעים את הבית בצבעים אהובים עלינו, בוחרים טקסטיל הולם ומאבזרים אותו בכל הדרוש. אבל יש אנשים שלא מסתפקים אך ורק בדברים הבסיסיים. יש אנשים שרוצים משהו מיוחד באמת. יש אנשים אשר מארחים אנשים חשובים ולכן צריכים סלון ייצוגי ובית ייחודי. אנשים כאלו צריכים ריהוט יוקרתי לבית.

מהו ריהוט יוקרתי לבית?

ריהוט יוקרתי לבית הינו ריהוט מיוחד. כאשר נכנסים לבית שבו יש ריהוט יוקרתי לבית, לא תוכלו להגיד: "ראיתי את הספה הזאת ברשת הזאת", או "השולחן הזה הוא מהרשת ההיא, נכון?". הסיבה לכך נעוצה בעובדה כי ריהוט יוקרתי לבית הנו ריהוט ייחודי, לפעמים יחיד במינו, אשר מיוצר על ידי אמנים מתחומים שונים. ריהוט יוקרתי לבית יוכן מהחומרים הטובים ביותר והחזקים ביותר, אשר יחזיקו מעמד לאורך שנים ארוכות.

לשמור על הריהוט

כאשר קונים ריהוט יוקרתי לבית, יש צורך לשמור עליו ולטפל בו במסירות. מומלץ לנקות אותו אחת לתקופה מסוימת וקצובה, על ידי שימוש בחומרים ייעודיים לכך. כמו כן, ריהוט יוקרתי לבית הינו עדין יותר ועל כן יש לשמור עליו כבר בשלבים הראשוניים. אם רכשתם שולחן יוקרתי לבית, מומלץ להניח עליו זכוכית אשר תשמור על פני השולחן ועל המשטח המרכזי שלו מפני שריטות ופגעים אחרים.

איפה רוכשים ריהוט יוקרתי לבית?

ריהוט יוקרתי לבית לא קונים ברשתות השיווק המובחרות, אלא במקומות קטנים ומיודים ישנו ריהוט יוקרתי לבית אשר נבנה על ידי נגר, על פי הזמנה אישית. כמו כן ניתן למצוא ריהוט יוקרתי לבית בבוטיקים קטנים ומיוחדים או אצל יבואנים אשר מתמחים בכך. חשוב לבחור ריהוט יוקרתי לבית לא רק על פי המראה, הסגנון והטעם, אלא גם על פי החומרים. מומלץ לוודא כי מדובר בחומרים איכותיים אשר ישמרו על הרהיטים לאורך שנים ארוכות, על מנת שההשקעה הכספית שלכם תשתלם ותוכלו ליהנות מהרהיטים לאורך זמן.

ריהוט יוקרתי לבית


לייעוץ כללי, תאום מראש והצעת מחיר
חייגו עכשיו: 03-5056639

שעות פעילות:

א' - ה' 9:30 עד 18:00

ו' - 9:00 עד 14:00

ניתן לתאם מראש

כתובתינו אבולעפיה 15 ת"א

ניתן להגיע לתצוגה שלנו: בכתובת אבולעפיה 15 תל אביב

ניתן לתאם עם מעצב בטלפון 03-5056639

© כל הזכויות שמורות ריהוט לבית

Call Now Button
×
שאלות?
לחץ להודעה מהירה