ייצור רהיטים מעוצבים בהתאמה אישית עם 30 שנות מוניטין!

רהיטים מעוצבים

19

רהיטים מעוצבים עם נגיעה אישית

לכל אחד יש חלום הנוגע למראה של הבית שלו. כל אחד חולם איך הבית בדיוק ייראה, איך הוא יעצב אותו, איך לבית יהיה את המראה המושלם והמזמין. אבל לא כל אחד מצליח להגשים את החלום. הסיבות לכך שאנשים רבים מתקשים בהגשמת החלום הן רבות: לעיתים דרוש לכך כסף רב אשר לא עומד לרשותם, לעיתים אין לאנשים יכולת להקדיש את הזמן והמחשבה הדרושים לכך, ולעיתים פשוט לא מוצאים את הפריטים שאותם רוצים ועל כן מוותרים מראש על החלום ונשארים עם מה שיש.

להגשים את החלום

אם גם לכם יש חלומות לגבי איך שהבית שלכם ייראה, אל תוותרו עליהם עדיין! אם אתם רוצים ספות מיוחדות אשר יהפכו את הסלון שלכם לחדר חמים ומשפחתי, אם אתם רוצים ארון בגדים במראה מיוחד שכמוהו לא מצאתם באף חנות רהיטים, אם אתם רוצים מיטה בעיצוב קלאסי שכמוה כבר לא מייצרים, אתם יכולים לעשות זאת! אל תפחדו מהמחיר הסופי. נכון, רהיטים מעוצבים עלולים לעלות כסף רב, אבל באמצעות ארנה רהיטים ניתן להגשים את החלום במחירים אטרקטיביים במיוחד!

מייצרים רהיטים מעוצבים על פי הזמנה

ארנה רהיטים מציעה לכם את האפשרות להזמין רהיטים מעוצבים ומיוחדים כמו שתמיד רציתם. השיטה המיוחדת שלנו מאפשרת לייצר את כל הסוגים של רהיטים מעוצבים בהתאמה אישית לצרכים שלכם. בין אם מדובר בפנטזיה שלכם לגבי מראה הרהיט, או הצורך לייצר רהיט בגודל לא סטנדרטי, ארנה רהיטים מגשימה לכם את החלום. כדי לייצר רהיטים מעוצבים בהתאמה אישית יש צורך ליצור סקיצה. הסקיצה יכולה להתבסס על עיצוב אישי שלכם או על תמונה של רהיטים מעוצבים שראיתם ואהבתם. אנחנו הופכים את הסקיצה לשבלונה ומעבירים אותה אל פס הייצור שלנו. רהיטים מעוצבים של ארנה רהיטים מיוצרים על פס ייצור איכותי ויוקרתי, כך שכל רהיט ורהיט מקבל את תשומת הלב הראויה לו בכל השלבים של הביצוע.

רהיטים מעוצבים במחירים שפויים

במקום ללכת לחנויות מותגים ולרכוש רהיטים מעוצבים במחירים שיגרמו למנהל הבנק שלכם להרים אליכם טלפון, תוכלו להזמין רהיטים בעיצוב אישי ובהתאמה מדוייקת לצרכים שלכם במחירים שפויים ואטרקטיביים במיוחד. כל הרהיטים מיוצרים מהחומרים האיכותיים ביותר ומבטיחים לכם הנאה מרבית לאורך שנים.

לייעוץ כללי, תאום מראש והצעת מחיר
חייגו עכשיו: 03-5056639

שעות פעילות:

א' - ה' 9:30 עד 18:00

ו' - 9:00 עד 14:00

ניתן לתאם מראש

כתובתינו אבולעפיה 15 ת"א

ניתן להגיע לתצוגה שלנו: בכתובת אבולעפיה 15 תל אביב

ניתן לתאם עם מעצב בטלפון 03-5056639

© כל הזכויות שמורות ריהוט לבית

Call Now Button
×
שאלות?
לחץ להודעה מהירה