ייצור רהיטים מעוצבים בהתאמה אישית עם 30 שנות מוניטין!

רהיטים לבית

אנו מאמינים כי בתהליך בחירת רהיטים לבית יש צורך להסתכל על מכלול של דברים ליירת בחירה נכונה ומושכלת. כשבאים לבחור רהיטים לבית יש צורך לבחון היטב מספר גורמים כגון חוזק הריהוט, החומרים ממנו הוא עשוי, כמובן יש צורך לבדוק האם הוא עמיד ומה מידת עמידותו. אנו מאמינים כי חשוב לבדוק גם מחירים הוגנים, מכיוון שכיום אפשר למצוא הכל במחירים טובים ולא צריך להפריז בתשלום, כמו פעם, כדי למצוא רהיטים לבית טובים באמת. דבר נוסף שנרצה להעלות במאמר זה, הוא פרמטר השירות של החנות המספקת את רהיטים לבית שבחרנו.

ריהוט איכותי, טוב וחזק

אנו מאמינים כי בחירה של רהיטים לבית איכותיים וחזקים היא הבחירה הנכונה. רהיטים לבית חזקים ואיכותיים חשובים בהרבה מריהוט יפה ומעוצב אך כזה שלא יחזיק מעמד לאורך זמן. רובנו ככולנו בוחרים רהיטים לבית חזקים מתוך מחשבה שאלו יחזיקו זמן רב ולאורך שנים. אם גם אתם בוחרים רהיטים לבית לשנים רבות, בדקו היטב את הפרמטר הזה, של חוזק ועמידות. כמובן לחומרים שמהם עשויים רהיטים לבית יש משמעות רבה והשפעה על החוזק ולכן יש לברר גם את זה.

מחירים הוגנים

המצב הקיים כיום בניגוד לפעם, יוצר מצב שהשפע רב מאד ויש מגוון רחב ביותר של רהיטים לבית במחירים שונים. טווח המחירים רחב מאד ויכול להיות גבוה ביותר כאשר רהיטים לבית הם תוצרת עיצובו של מעצב בעל שם או מנגרייה עלומת שם. אנו מאמינים כי פחות חשוב השם ויותר חשובה האיכות של הריהוט וחוזקו. לכן, בררו היטב לגבי החוזק וגם לפי מרכיבי המחיר. חבל לשלם סתם מחירים גבוהים עבור מוצר לא טוב, רק בגלל שם המעצב הנודע.

61298_285

אספקה בזמן ושירות אדיב

פרמטר חשוב ביותר ואחרון שנזכיר במאמר זה, הוא פרמטר אספקה בזמן ושירות אדיב. במידה ואתם מזמינים רהיטים לבית חדשים, יש צורך בבדיקה מדוקדקת של החנות או רשת החנויות. אנו ממליצים לבדוק האם הם מספקים את הריהוט בזמן ונותנים שירות אדיב לכל בעיה. כמו כן, בררו לגבי אחריות, במקרים רבים האחריות יכולה להועיל מאד.


לייעוץ כללי, תאום מראש והצעת מחיר
חייגו עכשיו: 03-5056639

שעות פעילות:

א' - ה' 9:30 עד 18:00

ו' - 9:00 עד 14:00

ניתן לתאם מראש

כתובתינו אבולעפיה 15 ת"א

ניתן להגיע לתצוגה שלנו: בכתובת אבולעפיה 15 תל אביב

ניתן לתאם עם מעצב בטלפון 03-5056639

© כל הזכויות שמורות ריהוט לבית

Call Now Button
×
שאלות?
לחץ להודעה מהירה