ייצור רהיטים מעוצבים בהתאמה אישית עם 30 שנות מוניטין!

פינת אוכל עגולה

פינת אוכל עגולה

פינת אוכל עגולה בהתאמה אישית בארנה רהיטים נפתחת ל 120/220/320

פינת האוכל היא חלק שימושי ביותר של הבית. הבית שלנו הוא המקום שבו אנו גרים, בו אנו מנהלים את מרכז חיינו. בבית אנו עושים את רוב הפעולות היומיומיות שלנו – ישנים, אוכלים וכולי. לכן פינת האוכל היא חלק מרכזי וחשוב בבית, המקום שבוא אנו אוכלים במהלך היום, לבד או עם בני משפחה נוספים. פינת אוכל יכולה להיות חלק מהמטבח, היא יכולה להיות חלק מהסלון והיא יכולה גם לעמוד בפני עצמה, כחדר אוכל נפרד. אך בכל מקרה, היא פריט חובה בכל בית.

פינת אוכל עגולה

סוגים של פינות אוכל

ישנם סוגים רבים של פינות אוכל, והן עשויות מחומרים שונים, בגדלים שונים ובסגנונות שונים. ישנן פינות אוכל שעשויות מעץ סטנדרטי בלבד, ופינות אוכל מעוצבות שעשויות ממתכת, משילובים של מתכת וזכוכית, אבן, שילובי עץ שונים ועוד. לכל בית אפשר להתאים פינת אוכל ייחודית שתתאים לסגנון העיצובי של הדירה וגם לצרכים של בני הבית.

פינת אוכל עגולה

פינת אוכל עגולה

אחד הסוגים של פינות אוכל הוא פינת אוכל עגולה. פינת אוכל עגולה משווה לדירה מראה מיוחד ומעניין, ומגוונת את מראה הדירה. כאשר עושים פינת אוכל עגולה, כדאי לא לשים רהיטים עגולים נוספים, ודאי שלא רבים מאלה, כדי למנוע תחושה של עומס בעין. לפינת אוכל עגולה ישנם יתרונות רבים. פינת אוכל עגולה מאפשרת ישיבה משותפת של מספר אנשים סביב השולחן, ללא היררכיה שנוצרת באופן טבעי בשולחנות מלבניים. כולם יושבים כשווים, מה שמעניק תחושת אחווה ונעימות. פינת אוכל עגולה גם מונעת פגיעה מפינות השולחן, פגיעה שאיננה נעימה כלל, בלשון המעטה.

למי מתאימה פינת אוכל עגולה?

פינת אוכל מתאימה לכולם. היא מתאימה במיוחד לבתים שבהם יש ילדים או קשישים שעלולים להיפגע מן הפינות. פינת אוכל עגולה מתאימה גם למשפחות שבהן ביום-יום אין סועדים רבים, אך מידי פעם מתווספים סועדים, מפני שכיום ינשו מגוון רב של שולחנות עגולים אשר נפתחים לאורך ארוך מאד, ומאפשרים מקום למספר רב של סועדים מבלי לתפוס מקום מיותר ביומיום. לפינת אוכל עגולה מראה ייחודי ונעים, ולכן היא מומלצת מאד.

פינת אוכל עגולה


לייעוץ כללי, תאום מראש והצעת מחיר
חייגו עכשיו: 03-5056639

שעות פעילות:

א' - ה' 9:30 עד 18:00

ו' - 9:00 עד 14:00

ניתן לתאם מראש

כתובתינו אבולעפיה 15 ת"א

ניתן להגיע לתצוגה שלנו: בכתובת אבולעפיה 15 תל אביב

ניתן לתאם עם מעצב בטלפון 03-5056639

© כל הזכויות שמורות ריהוט לבית

Call Now Button
×
שאלות?
לחץ להודעה מהירה