ייצור רהיטים מעוצבים בהתאמה אישית עם 30 שנות מוניטין!

פינת אוכל מעץ

פינות אוכל

פינות אוכל הן אחד מהפריטים הכי חשובים בבית. אכילה היא אחת הפעולות הבסיסיות שכולנו מבצעים מידי יום ביומו, וכל בית זקוק למקום שבו ניתן לשבת בנוח ולאכול. לשם כך קיימת פינת האוכל. פינות אוכל מהוות לא רק אמצעי פרקטי, אלא גם אלמנט עיצובי לבית. ישנן פינות אוכל ממגוון סוגים וסגנונות, וניתן להתאים אותן לכל סוג של דירה. פינת אוכל יכולה להיות פינה קטנה בבית, או חלק מרכזי שמהווה חדר שלם, הכל לפי הצרכים של הבית, ולפי הסגנון העיצובי של הבית. פינות אוכל מגיעות בעשרות צורות וגדלים, ובמגוון רחב מאד של חומרים.

פינות אוכל מעץ

החומר הנפוץ ביותר שממנו עשויות פינות אוכל הוא עץ. אמנם, כיום ניתן להשיג פינות אוכל ממגוון חומרים כמו מתכת, שילובי מתכת וזכוכית, אבן וזכוכית וכדומה, אך למרות זאת, פינת אוכל מעץ נותרה כתמיד הפופולארית ביותר. פינת אוכל מעץ כיום אינה דומה לפינות אוכל שיוצרו מעץ בעבר. כיום, פינת אוכל מעץ אינה חייבת להיות כבדה מאד או מסורבלת. ישנן פינות אוכל רבות שעשויות מעץ חזק ויציב והן עדיין קלות וניידות, ומתאימות בקלות לסגנונות עיצוב מודרניים וחדשניים. כמובן, פינת אוכל מעץ יכולה גם להיות מעוצבת בסגנון עתיק. פינת אוכל מעץ יכולה להגיע במגוון צבעים, בדיוק כמו כל רהיט עץ, כך שניתן להתאים אותה לצבעי הרהיטים האחרים בבית או לסגנון עיצוב שולט.

יתרונות של פינות אוכל מעץ

פינת אוכל מעץ היא פינת אוכל קלאסית, שלעולם לא תיראה מוזרה או לא באופנה. לפינת אוכל מעץ ישנו יתרון משמעותי מאד – ניתן לרכוש שולחן לפינת האוכל, שיכול להיפתח או להיסגר על פי הצורך, וכך לאפשר חיסכון במקום כאשר במשפחה נמצאת בהרכב מצומצם, ולאפשר גם מקומות ישיבה רבים כאשר ישנם אורחים בבית. ברוב פינות האוכל העשויות מחומרים אחרים, אין אפשרות כזאת, להוציא, לפעמים, פינות אוכל ממתכת. פינת אוכל מעץ יכולה להיות מלבנית, מרובעת עגולה, ואף בצורות ייחודיות כמו משושה ומתומן. כל סוגי השולחנות הללו יכולים להיפתח וליצור שולחן ארוך, לפי הצורך.

לייעוץ כללי, תאום מראש והצעת מחיר
חייגו עכשיו: 03-5056639

שעות פעילות:

א' - ה' 9:30 עד 18:00

ו' - 9:00 עד 14:00

ניתן לתאם מראש

כתובתינו אבולעפיה 15 ת"א

ניתן להגיע לתצוגה שלנו: בכתובת אבולעפיה 15 תל אביב

ניתן לתאם עם מעצב בטלפון 03-5056639

© כל הזכויות שמורות ריהוט לבית

Call Now Button
×
שאלות?
לחץ להודעה מהירה