ייצור רהיטים מעוצבים בהתאמה אישית עם 30 שנות מוניטין!

פינות אוכל

פינות אוכל בבית שלכם:

פינות אוכל הן פינות קסומות שמשלבות מפגשים משפחתיים, מפגשים חברתיים ומפגשים אקראיים בין הדיירים. כאשר בוחרים פינות אוכל, ישנם מספר שיקולים אליהם צריך לשים לב. לפניכם פירוט קצר על אותם השיקולים בתקווה שתוכלו לקבל פרספקטיבה טובה יותר כאשר תצטרכו לקבל החלטה בנושא בחירת פינות אוכל. קראו היטב ואמצו מסקנות לתהליך שלכם.

פינות אוכל- נקודות חשובות:

  1. נוחות

פינות אוכל חייבות לאפשר לעושים בהם שימוש נוחות מקסימאלית. מדובר במקום שצריך לאפשר לכל אחד לאכול בנחת. אם תקנו למשל כסאות רחבים מאד שבקושי נכנסים באורך של השולחן, פינות האוכל שלכם תהיינה צפופות למדי. אם תבחרו פינות אוכל עם שולחנות גבוהים, הן לא יתאימו עבור ילדים קטנים ואלו יצטרכו הגבהה מסוימת. בקיצור, ישנן הרבה טעויות שנובעות מכך שקריטריון הנוחות- אינו נקלח בחשבון.

  1. איכות

פינות אוכל ספוגות הרבה מאד. למשל, אם אתם מגישים לשולחן סיר רותח ומניחים אותו ישירות על השולחן, פינת האוכל שלכם נתונה במצב המסכן אתה. כמו כן, ארוחה משפחתית בה ילדים מקפצים על הכיסאות וזזים כל הזמן, תזכיר לכם עד כמה חשוב לבחור ריהוט איכותי ביותר ועמיד עבור פינות אוכל. רק כך הן תוכלנה לשרוד.

  1. עיצוב

פינות אוכל חייבות כמובן להתאים לסגנון העיצוב שלכם ולטעם שלכם. חשוב מאד לבחור פינות אוכל "שמדברות" בסגנון שלהן עם הסגנון על פיו עיצבתם את הבית כולו. למשל, אם בחרתם סגנון מודרני מאד, לא תתאים פינת אוכל כפרית מאד. זוהי נקודה חשובה שמזכירה את ההרמוניה הנדרשת בין הריהוט בבית כולו.

ארנה רהיטים- נוחות, איכות, עיצוב:

ארנה רהיטים מאפשרת לכם ליהנות משלושת הקריטריונים האחרים. זאת ועוד, ארנה רהיטים היא חברה שמאפשרת לכם להביא תמונה של רהיט מסוים ולקל רהיט בדיוק לפי התמונה הנבחרת. תוכלו לבוא אפילו עם סקיצה מדומיינת וכפי שבונים קלסטרון עבור נעדרים, המומחים במקום יבנו סקיצה לאותן פינות אוכל אהודות מבחינתכם. כמובן שאיכות המוצרים והעבודה עצמה עולים על כל דמיון. לבסוף, תוכלו ליהנות מפינות אוכל מתאימות לשאר הבית שלכם, בעלות אמירה ייחודית וכל זה במחיר נוח.


לייעוץ כללי, תאום מראש והצעת מחיר
חייגו עכשיו: 03-5056639

שעות פעילות:

א' - ה' 9:30 עד 18:00

ו' - 9:00 עד 14:00

ניתן לתאם מראש

כתובתינו אבולעפיה 15 ת"א

ניתן להגיע לתצוגה שלנו: בכתובת אבולעפיה 15 תל אביב

ניתן לתאם עם מעצב בטלפון 03-5056639

© כל הזכויות שמורות ריהוט לבית

Call Now Button
×
שאלות?
לחץ להודעה מהירה