ייצור רהיטים מעוצבים בהתאמה אישית עם 30 שנות מוניטין!

פינות אוכל מעוצבות

האוכל תופס זמן מרכזי מסדר היום העמוס שלנו

מראה מסודר של הבית מעניק לך תחושה של מכובדות

לא לחינם הסולחות הגדולות נעשות עם אוכל. כל אירוע תרבותי מייצג את עצמו עם אוכל. אוכל תופס זמן מרכזי בסדר היום שלנו כיוון שהוא הכרח מצד אחד וזמן חברתי מצד שני. כדי שתוכלו לענות על שני הצרכים הן הפונקציונאלי והן החברתי כדאי מראש לתכנן קניית פינות אוכל מעוצבות. פינות אוכל מעוצבות אינן רק קישוט לבית, אלא עוזרות לך בתכנון של סידור האוכל , הגשתו ואירוח חברים לארוחה.

לשלב פונקציונאליות ואיכות

"ארנה רהיטים" מציעים לכם מגוון פינות אוכל מעוצבות בסגנונות שונים תוך התאמת הרהיט ללקוח על פי הזמנה. מרגע שבחרתם את הרהיט המועדף בין בבחירה ישירה או בצפייה בקטלוג הרהיט מועבר כשבלונה אל פס היצור ומשם מיוצר על פי סטנדר גבוה שלא מוכר בשוק הישראלי. אתם בוחרים עיצוב שאתם אוהבים, אתם בוחרים את הגוון והמרקם ואנחנו נהנים לייצר על פי בקשתכם מוצר ייחודי כל פעם מחדש. לכל לקוח מוצר ייחודי וכך אין עוד פינות אוכל מעוצבות בדיוק אותו דבר. אנחנו מציעים לשלב גם יופי גם פונקציונאליות וגם רמה גבוהה, במראה של מותג יוקרתי ללא תוספת עלות. מחירי הרהיטים של "ארנה רהיטים" מגלמים בתוכם את כל היתרונות תוך התחשבות באופי הקונה הישראלי ובאפשרויות הכלכליות שלו. חשוב לנו להציב רף שיוכל להתאים למרבית הלקוחות, כך שמוצרינו ישרתו אנשים רבים.

נשמע כמו חלום אבל זו המציאות

לקנות פינות אוכל יוקרתיות מעץ איכותי במראה יוקרתי ללא מחיר מאמיר נשמע כמו חלום. אנחנו ב"ארנה רהיטים" מעוניינים שלא רק תחלום על פינות אוכל מעוצבות אלא תמיר את החלום ותרכוש את המוצר המתאים לך ביותר. אתה אחראי על העיצוב, כך שלא תצטרך להחליף כל כמה שנים רהיט. אנחנו מעוניינים לשרת אותך ברמה הגבוהה ביותר שניתן, תוך שמירה על סטנדרט גבוה. אנחנו לא פוחדים ליצור פינות אוכל מעוצבות שמתאימות לכל לקוח. בחירה ב"ארנה רהיטים " לקניית פינות אוכל מעוצבות היא בחירה נבונה.


לייעוץ כללי, תאום מראש והצעת מחיר
חייגו עכשיו: 03-5056639

שעות פעילות:

א' - ה' 9:30 עד 18:00

ו' - 9:00 עד 14:00

ניתן לתאם מראש

כתובתינו אבולעפיה 15 ת"א

ניתן להגיע לתצוגה שלנו: בכתובת אבולעפיה 15 תל אביב

ניתן לתאם עם מעצב בטלפון 03-5056639

© כל הזכויות שמורות ריהוט לבית

Call Now Button
×
שאלות?
לחץ להודעה מהירה