ייצור רהיטים מעוצבים בהתאמה אישית עם 30 שנות מוניטין!

פינות אוכל יוקרתיות

פינות אוכל יוקרתיות

פינות אוכל הן חלק חשוב מאד מכל בית. פינת האוכל משמשת אותנו לארוחות השונות במשך היום, כמו גם לישיבה בצוותא עם בני המשפחה, מה שידוע כחשוב מאד וכמקרב בין בני המשפחה. פינות אוכל מגיעות במגוון גדלים, צורות, חומרים ומטרות. ישנן פינות אוכל שמהוות נישה קטנה במטבח, ולעומתן פינות אוכל גדולות שמהוות חדר שלם בפני עצמן. את הגודל והסגנון של פינות האוכל קובעים על פי הצרכים של כל בית – מספר האנשים בבית, מספר הסועדים באופן קבוע, תדירות אירוח ועוד. גם את העיצוב של פינת האוכל קובעים על פי העיצוב הכללי של הבית והסגנון הרצוי על בני הבית.

פינות אוכל יוקרתיות

פינות אוכל יוקרתיות הן פינות אוכל שעשויות מחומרים יקרים ואיכותיים, ומעצבות באופן מוקפד, ובהתאמה מלאה לעיצוב של הבית כולו. פינות אוכל יוקרתיות משתלבות בבית שעיצובו יוקרתי, ויחד עם הרהיטים האחרים הן יוצרות הרמוניה מושלמת, אשר מוסיפה על המראה היוקרתי שלהן. פינות אוכל יוקרתיות יכולות להיות עשויות ממגוון חומרים בדיוק כמו פינות אוכל רגילות. אלא שכאשר מדובר על פינות אוכל יוקרתיות, בחירת החומרים נעשית בהקפדה מרובה, תוך שימת דגש על חומרים איכותיים במיוחד ועל שילובים יוקרתיים. כך, למשל, פינות אוכל יוקרתיות מעץ תהיינה עשויות מעצים כמו בוק, מייפל, וואנגה, אגוז אפריקאי וכדומה, שהם עצים משובחים במיוחד. גם כאשר מדובר בחומרים אחרים, יבחר המעצב שילובים של חומרים איכותיים במיוחד, כמו אבן, זכוכית ומתכות יוקרתיות. פינות אוכל יוקרתיות יכולות להכיל גם שילובים לא שגרתיים של חומרים כמו בד, עור ועוד. ישנם מקומות רבים בארץ שמייצרים פינות אוכל יוקרתיות, ולרוב מיוצר מספר קטן מאד מכל דגם של פינת אוכל, מה שמעלה את היוקרתיות של הדגמים.

בחירת פינות אוכל יוקרתיות

כאשר בוחרים פינות אוכל יוקרתיות ועיצוב מיוחד, מומלץ לבחור בפינות אוכל בעל קו מרכזי קלאסי, מכיוון שהאופנה, גם בריהוט, משתנה במהירות, ורהיטים רבים עלולים להיראות מיושנים כבר אחרי שנה או שנתיים. אם אין לכם כוונה להחליף את פינת האוכל פעם בשנה, העדיפו מראה שיישאר באופנה תמיד.


לייעוץ כללי, תאום מראש והצעת מחיר
חייגו עכשיו: 03-5056639

שעות פעילות:

א' - ה' 9:30 עד 18:00

ו' - 9:00 עד 14:00

ניתן לתאם מראש

כתובתינו אבולעפיה 15 ת"א

ניתן להגיע לתצוגה שלנו: בכתובת אבולעפיה 15 תל אביב

ניתן לתאם עם מעצב בטלפון 03-5056639

© כל הזכויות שמורות ריהוט לבית

Call Now Button
×
שאלות?
לחץ להודעה מהירה