ייצור רהיטים מעוצבים בהתאמה אישית עם 30 שנות מוניטין!

ספות עור

  ספות

  ספות הן אחד הרהיטים המרכזיים בכל בית. שום סלון אינו מושלם בלי ספות יפות שתמלאנה אותו ותאפשרנה מקום ישיבה נוח ונעים. ספות משמשות אותנו מידי יום ביומו – לישיבה, להתרווחות, לנוחות ואפילו לשכיבה ושינה מאולתרת. הסלון, אשר משמש אותנו למנוחה ולאירוח, אינו יכול להתקיים בלי ספות כלשהן. אין דבר מהנה יותר מלהגיע הביתה אחרי יום עבודה ולהתרווח על ספה נוחה, או לארח ידידים במקום נוח ונעים. ספות מגיעות במגוון סגנונות ובמגוון סוגי ריפוד. ישנן ספות זוגיות, ספות משולשות, וכורסאות יחיד, ישנן ספות שגם נפתחות למיטה בעת הצורך. ספה היא אחד הרהיטים המגוונים ביותר הקיימים, וכל אחד יכול למצוא לעצמו את הספה שתתאים בדיוק לצרכים

  ספות עור

  ספות יכולות להגיע במגוון סוגי ריפוד שונים. אחד מסוגי הריפוד הנפוצים ביותר הוא ריפוד עור. ספות עור הן ספות יוקרתיות ויפות, והן מתאימו כמעט לכל סלון. ספות עור משדרות יוקרה, ולכן ישנם אנשים אשר מרגישים כי הן אינן מתאימות לבתים פרטיים, משום שהן אינן משרות אווירה ביתית או חמימה. אך למעשה, ספות עור יכולות גם הן לשדר חמימות, ללא כל קשר ליוקרה. הכל תלוי בסוג העור, בצבע העור, וגם באווירה הכללית של עיצוב הסלון, בה משתלבות הספות. ספות עור מתאימות כמעט לכל סגנון עיצובי של סלון, וניתן למצוא אותן במגוון רחב של צבעים וצורות.
  יתרונות של ספות עור
  לספות עור ישנם מספר יתרונות גדולים אשר הופכים אותן לנפוצות מאד בבתים רבים. היתרון הבולט ביותר של ספות עור הוא קלות התחזוקה שלהן. ספות עור ניתן לנקות בקלות, באמצעות מטלית לחה בלבד או כל מוצר אחר. ספות עור אינן סופגות מים או לכלוכים, ולכן יכולות לקבל בחזרה את המראה הנאה שלכן בקלות, גם אם התלכלכו. ספות עור מתאימות מאד לבתים עם ילדים, אשר עלולים ללכלך את הספות בתדירות גבוהה. חשוב לדעת, כי העור זקוק להזנה, ולכן יש לנקות ספות עור מידי פעם בעזרת חומר מיוחד לעור. בנוסף, כאמור, ספות עור מתאימות לכל סגנון של סלון, והן נוחות מאד לישיבה.


  © כל הזכויות שמורות ריהוט לבית

  Call Now Button
  ×
  שאלות?
  לחץ להודעה מהירה