ייצור רהיטים מעוצבים בהתאמה אישית עם 30 שנות מוניטין!

ספות בד

מערכות ישיבה מעוצבות
לייעוץ כללי, תאום מראש והצעת מחיר
חייגו עכשיו: 03-5056639

שעות פעילות:

א' - ה' 9:30 עד 18:00

ו' - 9:00 עד 14:00

ניתן לתאם מראש

כתובתינו אבולעפיה 15 ת"א

  ספות מבד

  ספות הן מצרך חשוב בכל בית. כמעט כל סלון מתהדר לפחות בספה אחת, אשר משמשת את בני הבית לישיבה, לרגיעה, לאירוח ולמנוחה. ספות מגיעות במגוון עצום של גדים, צורות, עיצובים וריפודים, ואפשר להתאים לכל סלון את הספות המסוימות המתאימות לו. שינם מספר סוגים נפוצים של ריפודים לספות, כאשר הנפוצים שבהם הם עור ובד. ישנם גם ריפודי סקאיי וריפודים מלאכותיים אחרים.

  ספות מבד

  ספות מבד הן ספות נפוצות מאד. ריפוד בד הוא ריפוד נוח ונעים, ומשתלב באווירה ביתית. אנשים רבים אוהבים ריפוד בד יותר מכל סוג אחר של ריפוד, מכיוון שהוא משרה אווירה נעימה וחמימה. ישנם בדי ריפוד רבים אשר מתאימים לספות, והם מגיעים במגוון גדול של סגנונות וצבעים, כך שניתן להתאים ספות מבד לכל עיצוב של סלון.

  יתרונות של ספות מבד

  לספות מבד מספר יתרונות חשובים. ספות מבד, כאמור, משרות אוירה ביתית ונעימה, וכלן הן מתאימות מאד לעיצובים ביתיים. במקביל, ספות מבד הן בעלות מראה נאה ולא זול, כפי שנראות ספות מחומרים מלאכותיים שונים, ולכן אנשים רבים מעדיפים להשתמש בהן. ספות מבד הן נוחות מאד לישיבה. הבד מעניק תחושה נעימה, ואינו גורם לחום או להזעה, כפי שגורמות ספות מעור, למשל.

  חסרונות של ספות מבד

  החיסרון הגדול ביותר של ספות מבד הוא הקושי בתחזוקה שלהן. ספות מבד צוברות אבק ולכלוך, וקשה מאד להסיר כתמים שנוצרו עליהן. כדי לנקות ספות מבד, יש לשאוב מהן אבק בתדירות גבוהה, מכיוון שהן סופחות את האבק אל תוך הבד. כדי לנקות כתמים, ניתן להשתמש בחומרים ייעודיים אשר מיועדים לניקוי ריפוד, אולם החומרים הללו אינם יעילים תמיד, והם אינם מסירים את כל סוגי הכתמים. ישנן ספות מבד שריפוד הבד שלהן ניתן לשליפה ולכביסה. ספות אלו הן יעילות יותר, מכיוון שבכביסה קל יותר לנקות את הריפוד, והספה יכולה להישאר נקייה ונאה לאורך זמן. כמובן, בספות כאלה יש להקפיד מאד על הוראות הכביסה של הריפוד, כדי למנוע מצב של הרס של הריפוד או התכווצות שלו, מה שיהרוס במחי יד את הספה כולה.


  © כל הזכויות שמורות ריהוט לבית

  Call Now Button
  ×
  שאלות?
  לחץ להודעה מהירה