ייצור רהיטים מעוצבים בהתאמה אישית עם 30 שנות מוניטין!

סלונים

  סלון מעוצב בדיוק כמו שאתם רוצים

  לכל אחד מבני הבית יש חדר מיוחד משלו. הילדים ישנים בחדר שלהם, וההורים ישנים בחדר השינה שלהם. בכל אחד מן החדרים הללו מונחים החפצים האישיים של הדרים בהם: בגדים, תכשיטים, מזכרות שונות ועוד. אך בנוסף לחדר הפרטי של כל אחד ואחד, יש בבית גם חדר מרכזי אשר שייך לכל המשפחה: הסלון. בגלל החשיבות והמרכזיות הרבה של סלונים, נהוג להקדיש להם נתח נכבד מהתקציב ומחשבה רבה על מנת לעצב אותם בהתאם ולהפוך את החדר הזה לחדר הכי יפה והכי מושקע בבית.

  בחירת סלונים

  סלון הוא לא חדר סטנדרטי. לא תהיה בו מיטה, ולא יהיו בו שולחן להכנת שיעורים או שידות לאחסון בגדים. סלונים יכללו פינות ישיבה אשר יזמינו את כל בני הבית להתרפק עליהם ולבלות בצוותא עליהם. מכיוון שלכל בית יש את הסגנון האישי שלו, ישנו מבחר רחב של סלונים המוצעים לבחירה. אפשר למצוא סלונים מעור, סלונים מבד, סלונים המשלבים אלמנטים שונים ויוצרים משהו חדש ועוד ועוד אפשרויות.

  הרהיטים של הסלון

  בכל הקשור לתחום של רהיטים של סלונים, ניתן למצוא כמה פריטים מרכזיים אשר יופיעו בכל סלון וסלון: ספה, כורסא, שולחן קפה ועוד. לעיתים הסלון יכלול גם מזנון עליו תונח הטלוויזיה, ולעיתים תצטרף גם ספריה קטנה. כמובן שהרהיטים אינם אחידים ויכולים להופיע במגוון צורות ואפשרויות: ספה פינתית או מערכת ישיבה רגילה, כורסת טלוויזיה או כורסת סבא קלאסית ועוד ועוד. ניתן לשלב בין האפשרויות ולבחור מספר פריטים שיהפכו את הסלון לחמים ומזמין.

  לעצב לבד סלונים בהתאמה אישית

  ארנה רהיטים מציעה לכם אפשרות להפוך את הסלון שלכם לסלון מיוחד ויוצא דופן, באמצעות עיצוב אישי של רהיטים. אם יש לכם חלומות או בקשות מיוחדות לגבי מראה הסלון, ואתם רוצים להגשים אותם, ארנה רהיטים תוכל לעשות זאת עבורכם. ארנה רהיטים מציעה לכם קולקציה נהדרת של רהיטים מעוצבים, לצד האפשרות לבחור לעצב את הרהיטים שלכם בעצמכם. כל מה שדרוש הוא רעיון או תמונה, שאותה אנחנו נהפוך לסקיצה שתהפוך לרהיט נהדר וייחודי המיוצר על פס הייצור שלנו. וכל זאת בעלות הגיונית ושווה לכל נפש ובמחירים אטרקטיביים במיוחד! מידע נוסף על סלונים


  © כל הזכויות שמורות ריהוט לבית

  Call Now Button
  ×
  שאלות?
  לחץ להודעה מהירה