ייצור רהיטים מעוצבים בהתאמה אישית עם 30 שנות מוניטין!

סלונים מעוצבים

לא רק ספה וכורסא אלא מעבר

adam764comp

מראה מושלם של חדר המגורים

סלונים מעוצבים הם הרבה מעבר לספה שתופסת את רוב חלל החדר ותמונה נוטה על צידה. הם בחירה מושכלת ומחושבת להתאמה מלאה של כל הפרטים המשפיעים על העיצוב. החל ממחזיק המפיות או ראנר לשולחן וכלה בצבע הבד של הכריות על הספה. סלונים מעוצבים מורכבים ממגוון רב של פריטים, ובחירתם תלויה בשימוש העיקרי הנעשה בחדר.

הסבה, אירוח או פנאי

מהו השימוש העיקרי שלכם בחלל המרכזי בו נפגשים בני הבית ובו אתם מארחים? איזה טיפוסים אתם ולאיזה מראה אתם נמשכים? ישנם סלונים מעוצבים מבד עם כריות בד תואמות, ישנם סלונים מעור בהם ניכר עיצוב מודרני יותר. סלונים מעוצבים אינם חייבים לתת הרגשה מושלמת וזורמת אלא לעיתים דווקא נועזות ושילוב צבעים קרים וחמים. כאשר מדברים על תיאום צבעים זה גם בצבע המושב, אבל גם הקיר, מדבקות לקיר או טפט, התמונות או המסגרות, הווילונות, השטיח, מערכת השמע או הקולנוע הביתי, האור שנכנס הביתה דרך החלונות ומיקומם, ומיקום כל רהיט, ספרייה  וחפצי אקססוריז ואפילו מיקום הקירות התומכים. ההרכב המשפחתי שלכם כמובן משפיע אף הוא בבחירת סלונים מעוצבים. האם יש לכם פעוטות או בני עשרה , או שמא הבית משמש מבוגרים בלבד. כמובן שהעיצוב ישתלב עם אריחי הרצפה או אריחי הקיר אם קיימים.

כיצד לבחור נכון סלונים מעוצבים

אם אין לכם עין לעיצוב ויכולת הדמיה כדאי מאוד להיעזר במעצבי פנים. ההוצאה על הסלון יכולה להגיע מאלפי שקלים לרבבות שקלים, ולא כולם נהנים להחליף רהיטים בתדירות גבוהה. בכל חנות לממכר סלונים מעוצבים יש יועצים שיכולים להעניק לכם הדמיה ממוחשבת של חדר בהתאם לגודל ומיקום החלונות והקירות, שעליהם אין לכם יכולת שליטה.

רטרו או מודרני- השפע מבלבל

כל עיצוב של פעם קיים גם היום תחת כותרות שונות, וכן עיצובים מובילים כפי שהעין שלכם רגילה לראות בקטלוגים של סלונים מעוצבים או סרטים. כל אדם נמשך לעיצוב שונה וזה כל היופי. כל סלון נראה שונה אפילו אם מכניסים בדיוק את אותם רהיטים.


לייעוץ כללי, תאום מראש והצעת מחיר
חייגו עכשיו: 03-5056639

שעות פעילות:

א' - ה' 9:30 עד 18:00

ו' - 9:00 עד 14:00

ניתן לתאם מראש

כתובתינו אבולעפיה 15 ת"א

ניתן להגיע לתצוגה שלנו: בכתובת אבולעפיה 15 תל אביב

ניתן לתאם עם מעצב בטלפון 03-5056639

© כל הזכויות שמורות ריהוט לבית

Call Now Button
×
שאלות?
לחץ להודעה מהירה