ייצור רהיטים מעוצבים בהתאמה אישית עם 30 שנות מוניטין!

סלונים מבד

הפשטות והרגשת הביתיות עולה מכל פינה

עיצוב חמים ונעים למגע

בעוד שסלונים מעור לפעמים נראים נוקשים ומנוכרים, דווקא סלונים מבד מעניקים תחושה ביתית, כריות לכרבול ופינוק. עם עליית המודעות לסביבה ירוקה ומיעוט השימוש בבעלי חיים, תעשיית סלונים מבד מתפתחת ומשתכללת לעומת הסלונים הישנים. בנוסף יש כמיהה לעיצובי רטרו מיושנים, שמזכירים לנו אדם אהוב שאתו גדלנו.

לבחור מערכות ישיבה לחלל המרכזי של הבית

סלונים מבד לא מעניקים הרגשה שתפסו את חלל החדר אלא שהם מהות החלל החדר. הם משתלבים יותר טוב עם כריות נוי ושטיחים, וניתן לשחק טוב יותר עם הדוגמא. כל מושב יכול להיות בעל גוון אחר, והדוגמאות הרבות. למשל מערכות ישיבה מעור הם בעלות צבע אחיד. לא ניתן לצבוע עור עם דוגמא של לבבות, לעומת זאת סלונים מבד יכולים להיות פרחוניים, קיציים או סתווים או כל דוגמא בה תבחרו. בגלל שגם הווילונות מבד ניתן להתאים בצורה מדויקת יותר, ולשלב זאת עם צבע הקיר. לדוגמא, סלונים מבד עם עיצוב של פרחים וגם מדבקות לקיר עם אותו פרח או חתיכת בד של הספה ממוסרת. כל אלו נותנים ביטוי אישי והרגשת שלמות לחדר, בו אתם מארחים ונרגעים בסוף היום.

השקעה במערכות ישיבה או סלונים מבד

ההשקעה בריהוט נעשית אחת לכמה שנים. רהיטים טובים יכולים להחזיק שנים רבות גם כשימאס לכם מהדוגמא. פער המחירים בין סלונים מבד לבין עור הוא עצום, ולכן הרבה פעמים עדיף להשקיע בבחירת סלונים מבד שתוכלו להחליף בקלות בלי להתבאס מהמחיר. עם התקדמות הטכנולוגיה, פותחו בדים עמידים לכתמים ודוחי לכלוך, ובכלל לא מחייב שיהיה מראה מוזנח עבור סלונים מבד ביחס לאלו מעור.

התאימו את מערוכת הישיבה לצרכים שלכם

לכל משפחה יש אופי והתנהלות שונים ביחס לחלל המשותף בבית.  יש כאלו שמארחים יותר, יש כאלו שיעדיפו למלא את החלל בילדים ויש אלו שיעדיפו להקצות את הסלון לשימושים שונים. כך או כך בחירת הריהוט חייבת להיות מותאמת לצרכים שלכם ולא להיפך, כך שבבית שלכם תחושו נינוחות גדולה ומקום מרגוע וצבירת כוחות להמשך.

לייעוץ כללי, תאום מראש והצעת מחיר
חייגו עכשיו: 03-5056639

שעות פעילות:

א' - ה' 9:30 עד 18:00

ו' - 9:00 עד 14:00

ניתן לתאם מראש

כתובתינו אבולעפיה 15 ת"א

ניתן להגיע לתצוגה שלנו: בכתובת אבולעפיה 15 תל אביב

ניתן לתאם עם מעצב בטלפון 03-5056639

© כל הזכויות שמורות ריהוט לבית

Call Now Button
×
שאלות?
לחץ להודעה מהירה