ייצור רהיטים מעוצבים בהתאמה אישית עם 30 שנות מוניטין!

סלונים במבצע

סלונים במבצע – רק בארנה רהיטים!

מכל חדרי הבית, הסלון הוא אולי החדר החשוב ביותר, והוא בוודאי החדר המרכזי ביותר. סלונים מכילים פריטי ריהוט רבים, כאשר המרכזיים שבהם הן הספות והכורסאות. כמובן, ישם גם רהיטים נוספים כמו שולחנות סלוניים, מזנונים, ארונות ומדפים וכדומה. רכישה של סלון היא עניין מורכב וגם יקר, ולכן ישנם אנשים רבים אשר מחפשים הזדמנויות שבהן יוכלו לרכוש סלונים במבצע. ארנה רהיטים מציעה לכם סלונים במבצע, במחירים משתלמים במיוחד!

סלונים במבצע

כאשר מדברים על רכישת סלונים, מתכוונים בדרך כלל לרכישה של סט ספות כלשהו. סלונים מורכבים מסוגים שונים של ספות. הסטנדרט הוא ספות 2+3, כלומר שתי ספות המכילות יחד 5 מקומות ישיבה. ישנן גם ספות גדולות יותר או קטנות יותר, וכמובן כורסאות יחיד בעשרות סגנונות וסוגים. ישנן גם ספות פינתיות ופתרונות עיצוב ומקום אחרים אשר מרכיבים סלונים יפהפיים ומעוצבים במיוחד. רכישה של סלונים במבצע משמעות, ברוב המקרים, רכישה של סונים איכותיים ויפים בדיוק כמו כל סלון אחר, אלא שהסלון שייך לקולקציה קודמת, ישנה יותר. עבור חובבי האופנה החדישה ביותר, המבצע לא יתאים. אולם עבור מרבית האנשים, סלונים הם דרך נפלאה לרכוש סלון יפהפה, מעוצב ובטעם האישי שלהם, וכמובן איכותי ללא פשרות, במחיר נוח.

ארנה רהיטים

חברת ארנה רהיטים מייצרת ומשווקת סלונים ורהיטים אחרים בעשרות דוגמאות, דגמים וסגנונות. המגוון הגדול של ארנה רהיטים גורם לכך שכל מי שנכנס לחנות יכול לצאת ממנה עם הסלון המושלם עבורו, מבלי שיצטרך לחפש במספר רב של חנויות. ארנה רהיטים מייצרת את כל פריטי הריהוט הדרושים לסלון בעשרות סגנונות ודגמים מקוריים ויפהפיים, וכמו כן מייצרת גם רהיטים בעיצוב אישי, כך שכל אחד יכול למצוא במקום את הסלון האהוב עליו. עכשיו, ארנה רהיטים מציעה לכם סלונים במבצע, במחירים השווים לכל נפש, כדי שכל אחד יוכל לרכוש את הסלון האהוב עליו, על כל חלקיו, ובמחיר נוח במיוחד.

מחפשים סלונים במבצע? בואו כבר עכשיו לארנה רהיטים ותמצאו עשרות סגנונות ועיצובים של סלונים במחירי מבצע מפתיעים במיוחד!

לייעוץ כללי, תאום מראש והצעת מחיר
חייגו עכשיו: 03-5056639

שעות פעילות:

א' - ה' 9:30 עד 18:00

ו' - 9:00 עד 14:00

ניתן לתאם מראש

כתובתינו אבולעפיה 15 ת"א

ניתן להגיע לתצוגה שלנו: בכתובת אבולעפיה 15 תל אביב

ניתן לתאם עם מעצב בטלפון 03-5056639

© כל הזכויות שמורות ריהוט לבית

Call Now Button
×
שאלות?
לחץ להודעה מהירה