ייצור רהיטים מעוצבים בהתאמה אישית עם 30 שנות מוניטין!

סלון פינתי דגם אמזונס

סלון פינתי דגם אמזונס

סלון פינתי דגם אמזונס הוא סלון בעיצוב מודרני מרשים במיוחד, בעל קווים אחידים ונקיים ושמירה על קו עיצוב מינימליסטי אך ברמה גבוהה. מערכת הסלון בנויה מיחידת ישיבה דו מושבית, יחידת שכיבה ועוד יחידה בודדת ללא משענת. כריות הישיבה מוטמעות בגוף הספה ומעוצבות בצורת קוביה בעלת קימור מעוגל המדגיש את המאפיינים הרכים, הנוחים והמפנקים של הספה, ומשלוש כריות משענת אלכסוניות בעיצוב מרשים המאפשרות ישיבה או שכיבה נוחה בכל אחד ממושבי הספה.

מערכת סלון מודרנית ומרשימה

יחידת הישיבה מגיעה עם משענת צד רחבה ומלאה בעיצוב תואם, ויחידת השכיבה מגיעה עם כרית משענת זהה. בנוסף, כוללת מערכת סלון פינתי דגם אמזונס, יחידת שכיבה בודדת מעור שחור אותה ניתן להציב בהמשך למערכת הישיבה, או בנפרד לחלוטין. את דגם האמזונס ניתן להתאים בכל אספקט אפשרי, ובכלל זה גם להחליף את הריפוד מריפוד בד בגוון אפור לריפוד עור או דמוי עור בכל גוון המועדף עליכם, להוסיף כריות משענת, כריות חיפוי למשענת הצד וכדומה.

הרחבת הסלון למערכת סלונית מלאה

כמו כן, במסגרת תהליך ההתאמה האישית, תוכלו להרחיב את מספר המושבים במערכת הסלון באמצעות הוספת יחידות ישיבה דו מושביות או יחידות חד מושביות עם או בלי משענת, וכן להשלים את הסלון למערכת סלונית מלאה עם שולחן סלון בעל משטח זכוכית, עץ או שיש, הוספת שולחנות קפה, הדום לרגלים, מנורות שולחניות או רצפתיות ועוד. את כל תהליך ההתאמה האישית תוכלו לעבור עם מעצבי הבית של ארנה רהיטים בהתאמה אישית על מנת להבטיח שמירה על עקרונות עיצוב מקצועיים, ועל מאפייני העיצוב המקוריים של דגם הבסיס.

צוות מעצבים מקצועיים לרשותכם

ארנה רהיטים בהתאמה אישית היא חברה מקצועית ומנוסה, המציעה את יכולות ההתאמה האישית המתקדמות ביותר בשוק הרהיטים הישראלי. באולם התצוגה של החברה בתל אביב, תוכלו לבחון את כל מגוון הרהיטים המוצעים על ידי החברה, וכן תוכלו לקיים מפגש מקצועי עם צוות המעצבים המקצועיים של החברה, על מנת לבחון את כל מגוון האפשרויות העומדות בפניכם לגיבוש תכנית התאמה אישית ייחודית לכם.

לייעוץ כללי, תאום מראש והצעת מחיר
חייגו עכשיו: 03-5056639

שעות פעילות:

א' - ה' 9:30 עד 18:00

ו' - 9:00 עד 14:00

ניתן לתאם מראש

כתובתינו אבולעפיה 15 ת"א

ניתן להגיע לתצוגה שלנו: בכתובת אבולעפיה 15 תל אביב

ניתן לתאם עם מעצב בטלפון 03-5056639

© כל הזכויות שמורות ריהוט לבית

 
×
שאלות?
לחץ להודעה מהירה