ייצור רהיטים מעוצבים בהתאמה אישית עם 30 שנות מוניטין!

מערכות ישיבה פינתיות

מערכות ישיבה מעוצבות
לייעוץ כללי, תאום מראש והצעת מחיר
חייגו עכשיו: 03-5056639

שעות פעילות:

א' - ה' 9:30 עד 18:00

ו' - 9:00 עד 14:00

ניתן לתאם מראש

כתובתינו אבולעפיה 15 ת"א

  איפה אפשר לשלב מערכות ישיבה פינתיות?:

  הסטנדרט שנהוג כיום עבור הגודל של חדרי הבית וביניהם הסלון, הוא ללא ספק מצומצם ביותר והופך דירות חשדות שנבנות לקטנות במיוחד. כמובן שגם הסלון שלנו נפגע והרבה פעמים הוא קטן אפילו בשביל להכיל מערכות ישיבה נורמאליות שיאפשרו לבני הבית מקום נוח להתרווחות אך גם מקום ראוי לצורך אירוח של הרבה מאד אנשים. למי מביניכם שהתמזל המזל, ויש סלון עם פינה שמאפשרת הצבת מערכות ישיבה פינתיות, יוכל ליהנות באמת מקניה של מערכת ישיבה יפה במיוחד ומאד נוחה עבור הבית שלכם. קראו היטב את הפסקאות הבאות ולמדו עוד על מערכות ישיבה פינתיות.

  מה זה אומר מערכות ישיבה פינתיות?:

  מערכות ישיבה פינתיות הן מערכות ישיבה שנבנו ועוצבו בהתאם למיקום העתידי בו הן יוצבו- הפינה. אכן, בבתים רבים נוהגים להצמיד את מערכת הישיבה אל הפניה. כתוצאה, נוצר צורך לבחור מערכת ישיבה שמתאימה לניצול מקום מרבי באזור פינת הבית. כך למשל, קיימות מערכות ישיבה בצורה של האות "ר", מערכות ישיבה עם שזלונג שנותן אשליה של האות "ר" ועוד. אם יש לכם אפשרות לשלב בבית מערכות ישיבה פינתיות, הן מומלצות בחום כולל כל הריהוט לבית

  למה חשוב לשים לב כאשר בוחרים מערכות ישיבה פינתיות לבית?:

  כאשר צריך לבחור מערכות ישיבה פינתיות לבית, חשוב מאד לשים לב לגודל של מערכת הישיבה. למרות שאתם מאד מחפשים מערכות ישיבה מתאימות למבנה הפינתי והמיקום שייעדתם להן בבית, כדאי מאד לבדוק כל מערכת ישיבה פינתית שעומדת על הפרק למול התנאים האמיתיים שהבית שלכם מייצב. למשל, אל תקנו מערכות ישיבה פינתיות וענקיות אם הבית שלכם קטן ולא מספיק אפילו עבור מעט.

  עם מי להתייעץ לפני קנייה של מערכות ישיבה פינתיות?:

  ראשית, כדאי מאד להציג תוכניות בחנויות שבהן אתם מתעניינים עבור מוצרים. הרבה מאד פעמים חנויות מתחום הריהוט מכילות צוות של מעצבי פנים ואדריכלים שיוכלו לתת לכם סיוע נכון בעיקר בכל מה שקשור לפרופורציה של הריהוט בהתאם לשטח שיש בפועל. לבסוף, אם ליוותה אתכם יועצת או מעצבת פנים בתהליך הבנייה עצמו, כדאי להמשיך להתייעץ איתה ולא לוותר- לפנות ולפנות שוב ושוב.

  מערכות ישיבה פינתיות


  © כל הזכויות שמורות ריהוט לבית

  Call Now Button
  ×
  שאלות?
  לחץ להודעה מהירה