ייצור רהיטים מעוצבים בהתאמה אישית עם 30 שנות מוניטין!

מערכות ישיבה מעור

מערכות ישיבה מעוצבות
לייעוץ כללי, תאום מראש והצעת מחיר
חייגו עכשיו: 03-5056639

שעות פעילות:

א' - ה' 9:30 עד 18:00

ו' - 9:00 עד 14:00

ניתן לתאם מראש

כתובתינו אבולעפיה 15 ת"א

למה דווקא מערכות ישיבה מעור?

 

מערכות ישיבה מעור הפכו להיות הבחירה המועדפת ביותר עבור ריהוט הסלון בקרב מעצבים, אדריכליים, מעצבי פנים וסטייליסטים לבית. כמובן שגם הלקוחות מצביעים באחוזי הקניה הגבוהים שלהם והם בוחרים שוב ושוב דווקא בעור כריפוד המועדף עבור מערכות ישיבה. כדי להבין את הסיבה בגינה מערכות ישיבה מעור אהודות כל כך על פני קונים ומבינים בתחום, נפרסו בפניכם כמה סיבות מרכזיות לעניין זה. קראו בעיון ותחליטו האם גם עבורכם הבחירה הנכונה ביותר היא מערכות ישיבה מעור.

סיבות להעדפת מערכות ישיבה מעור על פני מערכות אחרות

סיבה 1- המראה היוקרתי

עור הוא הריפוד היוקרתי ביותר שניתן להשיג. ברגע שניקח ריהוט מסוים ונרפד אותו בעור, התוצאה המתבקשת תהייה של ריהוט יוקרתי יותר שמשדר אלגנטיות מסוימת. אנשים רבים מתחברים לעיצובים מודרניים ולכן, הם משלבים מערכות ישיבה מעור בבתים שלהם. מערכות ישיבה אלו מועדפות על פני אוהדי העיצוב המודרני, הקלאסי ועוד.

סיבה 2- עור נשמר לאורך זמן

מערכות ישיבה שעשויות עור הן בדרך כלל מערכות ישיבה שעשויות מבד עמיד יותר. עור נשאר בעל מראה חדש לאורך זמן רב יותר מאשר ריפודים אחרים. כמו כן, עור הוא סוג של בד חזק במיוחד ששומר על עצמו לאורך זמן. לכן, אנשים שבוחרים דווקא מערכות ישיבה מעור, מעידים על ריהוט שנשאר לאורך זמן בלי נזקים ומפגעים.

סיבה 3- בגלל הנוחות בשימוש

נוח מאד לעשות שימוש במערכות ישיבה מעור. למעשה, קל מאד לנקות עוד. לכן, בייחוד בבתים בהם יש ילדים קטנים, העור מאפשר לתת להם לעשות שימוש חופשי במערכת הישיבה אודות לכך שקל מאד לנקות את האחרונה. מערכות ישיבה מעור ו סלונים אינן סופגות אבק ככל ריפוד אחר והן ללא ספק יעילות במיוחד עבור אוהדי הצבעים הבהירים שצריכים לשמור עוד יותר על נקיות הרהיט.

לסיום

היתרונות הרבים של מערכות ישיבה מעור מכסים קצת על החסרונות הקיימים במערכות כאלו. לדוגמה- מערכות ישיבה מעור עולות הרבה כסף ביחס למערכות ישיבה מעוצבות אחרות. כמו כן, אנשים מסוימים לא אוהבים את התחושה שריפוד העור נותן על העור החשוף והם מעדיפים בדים אחרים.


© כל הזכויות שמורות ריהוט לבית

Call Now Button
×
שאלות?
לחץ להודעה מהירה