ייצור רהיטים מעוצבים בהתאמה אישית עם 30 שנות מוניטין!

מזנונים תלויים

מזנונים מעוצבים
לייעוץ כללי, תאום מראש והצעת מחיר
חייגו עכשיו: 03-5056639

שעות פעילות:

א' - ה' 9:30 עד 18:00

ו' - 9:00 עד 14:00

ניתן לתאם מראש

כתובתינו אבולעפיה 15 ת"א

  מראה זורם וקליל עם תוספות
  לסלון ולחדר שינה פתרון עיצובי מושלם
  מזנונים תלויים הם מקום נוח ויעיל להנחת חפצים בין אם חיוניים ובין לנוי באופן כזה שאין צורך להזיז אותם לשטיפה. מאז ומעולם מזנונים היו חלק מעיצוב הסלון ממש כמו ספות. אבל אם אחד הקשיים של ניהול ותחזוקת הבית הוא הרהיטים הרבים שנמצאים על הרצפה ויש להזיז בעת השטיפה, ובנוסף מעניקים הרגשה כבדה לכל הסלון , אזי מזנונים תלויים מעניקים תחושת קלילות בגלל הניתוק מהרצפה, וכן אינם מקשים על התחזוקה. העיצובים המודרניים מעניקים רבות הרגשה של ריחוף, כדי לשחרר את המטען הרגשי העמוס אתו באים הביתה לעת ערב.

  עיצובים של מזנונים תלויים

  מצד אחד יש צורך לשים לב למזנון בעת מעבר בחדר ומאידך, לא רוצים שעוד צבע ועוד עיצוב יעמיסו על שילוב הפריטים בסלון. לכן לא תתקלו כל כך בצבעים חדים וחמים בעיצוב מזנונים תלויים. לרוב הם ישתלבו בצבע הקיר, ויהיה ניתן לחוש במגע הצבע דווקא באביזרים העומדים על גבי המזנון. פתיחת דלתות מזנונים תלויים צריכה להיות עדינה יותר (עלולים להיתקע בראש של אדם או ילד בהתאם לגובה) ובדרך כלל באופן כזה שאין ידית בולטת.

  הצורך והיתרונות של מזנונים תלויים

  כיוון שאי אפשר לאכסן חפצים על השולחן אבל לא מעוניינים לאחסן אותם רחוק מהסלון, למשל מפות לשולחן או כלי הגשה ייחודיים לחלק זה של הבית, או אפילו כויטרינה יש צורך ברהיט נוסף. אבל חשוב שהרהיט לא יתפוס מקום רב אלא יהיה מתוכנן בדיוק לייעוד שלו בשונה מארון רגיל גבוה ומסועף. חומרי הגלם של מזנונים תלויים חייב להתאים אל מערכות הישיבה בעיצוב, אבל לא בבסיס. כך שגם אם בחרתם ספה מעור או עץ מלא , המזנון יכול להיות דווקא סיבית ולהיפך. כך או כך חשוב שהעיצוב ישתלב יחד עם הפונקציונאליות שאתם אמורים להרוויח ממיקומם של ממזנונים תלויים.

  לא חייבים להוסיף לריהוט מזנונים תלויים

  כיוון שזהו רהיט רשות, חובה שתחליטו מראש מה הערך שלו בסלון שלכם וכך תיקל בעינכם הבחירה של המזנון וגודלו.

  © כל הזכויות שמורות ריהוט לבית

  Call Now Button
  ×
  שאלות?
  לחץ להודעה מהירה