ייצור רהיטים מעוצבים בהתאמה אישית עם 30 שנות מוניטין!

מזנונים ושולחנות סלון

העיצוב המושלם לחדר המגורים שלכם

 

אלו אביזרים יעניקו למערכת הישיבה השלמה מלאה

בעוד ששטיח ווילון אינם חיוניים בכל סלון, מזנונים ושולחנות סלון מוסיפים המון בעיצוב. הם מעניקים תחושה של שלימות, של מילוי החלל וגם נוחות שקשה לוותר עליה. תאר לך שתא הרוצה כוס קפה עם עיתון כאשר אתה נח לעת ערב. את כוס הקפה תרצה להניח בוודאי מלגימה ללגימה, ואת העיתון יש לאחסן במשך הזמן שאתה אינך קורא בו. מזנונים ושולחנות סלון ממלאים פונקציות רבות והם באים להוסיף על הנוחות. עם זאת הם חייבים להשתלב בסגנון של מראה הסלון, ולהתאים לאווירה המשודרת בתת מודע מבין הספות והקירות.

בחירת מזנונים ושולחנות סלון לבית

על החבירה משפיעים מספר גורמים. ראשית לשם מה אתם קונים מזנונים ושולחנות סלון. שנית, איזה סגנון כללי האם מודרני או מיושן, קריר מול ביתי. בנוסף האם אתם מעוניינים בצבעים חמים או קרים או דווקא שילוב של הכל. אם יש לכם רהיטים בצבע מסוים בסלון , מזנונים ושולחנות סלון יהיו חייבים להשתלב באופן שאינו נוגד, אם כי יכול לתת קונטרה מסוימת. למשל-  ספות אדומות ישתלבו מצוין עם מזנונים ושולחנות סלון בצבע דובדבן וגם צבע אלון טבעי כאחד.

בחירת מיקום מזנונים ושולחנות סלון בתוך חלל הסלון

מיקום הרהיטים משפיע על האופן בו תיהנו מהסלון. האם השולחן ממקומם בין הספות, האם המזנון בצד, או שמא כל הרהיטים באותו קו על מנת לאפשר זרימה. האם יש מספיק חלל לשלב מזנונים ושולחנות סלון, או שעדיף למקם את הרהיטים בצורה שונה שלא ינגדו את חלל החדר.

כיצד משלבים מזנונים ושולחנות סלון

אם יש לכם עין עיצובית תוכלו לדמות לבד את השילוב. אם לא היעזרו במעצבי פנים שיוכלו לדמות לכם ובמקומכם ולנצל את חלל הסלון בצורה מיטבית. אל תשכחו שיש פער בין מיקום הרהיטים בקטלוג לבין מיקום הרהיטים בבית, וכן שלתאורה בחדר יש השפעה על מראה הרהיטים. כל פריט קטן יכול להוסיף או לגרוע ולכן כדאי לתכנן בצורה מושכלת כמה שניתן את מיקומו של כל פרט במסגרת הכלל.


לייעוץ כללי, תאום מראש והצעת מחיר
חייגו עכשיו: 03-5056639

שעות פעילות:

א' - ה' 9:30 עד 18:00

ו' - 9:00 עד 14:00

ניתן לתאם מראש

כתובתינו אבולעפיה 15 ת"א

ניתן להגיע לתצוגה שלנו: בכתובת אבולעפיה 15 תל אביב

ניתן לתאם עם מעצב בטלפון 03-5056639

© כל הזכויות שמורות ריהוט לבית

Call Now Button
×
שאלות?
לחץ להודעה מהירה