ייצור רהיטים מעוצבים בהתאמה אישית עם 30 שנות מוניטין!

חדרי שינה מעור

עיצוב החדר המרכזי שלכם בבית

מיטה דמוית ספה למגוון מטרות

אם אתם גרים בדירת חדר ונאלצים לארח במינימום רהיטים או אם אתם סובלים מטרמיטים, שכידוע אוכלים עץ, יש לכך פתרון שנראה אסטטי וקל לניקוי. חדרי שינה מעור הם העיצוב המודרני החם ביותר. מיטה שהיא גם ספה , שכיף להתפנק בה עם פופקורן וסרט, ולא נראית כמו עוד רהיט בסלון או מטבח. חדרי שינה מעור הם פונקציונאליים וקלים לניקוי.

להרגיש אירופה ולחיות כאן

חדרי שינה מעור מעניקים תחושת יוקרה גם למי שיש לו תקציב דל לרהט את הבית.  העור שבו משתמשים לייצור חדרי שינה מעור הוא חזק ומעובד, ומחזיק שנים רבות יותר מחדר העשוי מעץ. הבלאי נמוך והתחזוקה פשוטה. אין לו רגישות לחומרים שנשפכים עליו, והוא עמיד יותר בפני מים ביחד לבד והעץ. חדרי שינה מעור כן רגישים לשמש, ולכן צריך לבחור היטב את הזווית של המיטה, בפרט בדירות חדר או בלופט. בנוסף קל יותר לתקן את הקרעים בעור ואין צורך בחלפה של חדר מיטה לעומת עץ שנרקב וזקוק להחלפה. מחירי חדרי שינה מעור מתחילים לנוע לכיוון העממי ואינם מיועדים יותר רק למי שמשתכר גבוה.

עיצוב נקי מעניק הרגשת רעננות

היתרון של חדרי שינה מעור הוא הניקיון והבוהק המורגשים תמיד. תמיד כאשר נכנס אדם זר לבית הוא ירגיש את הטיפוח גם אם במבט חטוף לעבר חדרי שינה מעור. ההרגשה הנינוחה יכולה להשפיע על היום, על המפגש ובכלל. בגלל העמידות הגבוהה של העור כפי שהוזכר קודם, חדרי שינה מעור מחזיקים שנם רבות, וההשקעה היא ממש חד פעמית, בניגוד לחרי שינה שמתבלים, ויש צורך להחליף כל מספר שנים את כל הקומפלקס. בנוסף ניתן לתאם טוב יותר בעיצוב בין חדרי שינה מעור לבין האקססוריז  מסביב.

עיצוב החדר כולו ביחס לרהיט המרכזי

בעוד שחדרי שינה מעץ באים בצבעים מוגבלים, ולא כל צבע יתאים, חדרי שינה מעור נראים טוב בכל צבע, ולכן יותר קל להתאים צבע קיר, וילון או תמונות להשלמת המראה של החדר שלכם כחלק מכלל הבית.

לייעוץ כללי, תאום מראש והצעת מחיר
חייגו עכשיו: 03-5056639

שעות פעילות:

א' - ה' 9:30 עד 18:00

ו' - 9:00 עד 14:00

ניתן לתאם מראש

כתובתינו אבולעפיה 15 ת"א

ניתן להגיע לתצוגה שלנו: בכתובת אבולעפיה 15 תל אביב

ניתן לתאם עם מעצב בטלפון 03-5056639

© כל הזכויות שמורות ריהוט לבית

Call Now Button
×
שאלות?
לחץ להודעה מהירה