ייצור רהיטים מעוצבים בהתאמה אישית עם 30 שנות מוניטין!

חדרי שינה מעוצבים

חדרי שינה מעוצבים

מגיע לכם הטופ בכל פינה בבית

חדר שינה מעוצב

נגיעות של איכות בכל חדר בבית

חדר שינה הוא מקום שמוסתר מהעין בכניסה לבית, אבל בתכנון הבית הוא מרכזי מאוד. גם אם אורחים לא נכנסים אליו, כיוון ששינה בריאה משפיע על היום. גם עבור חדרי הילדים יש להשקיע מחשבה כיוון שאצלם חדר שינה הוא פונקציונאלי יותר מאשר  ההורים. אבל לא רק הפונקציונאליות חשובה אלא גם המראה האסטטי והמטופח, שמשרה אווירה בבית. ובמראה הזה ניתן לשלוט בעזרת חדרי שינה מעוצבים.

לחשוב על כל פרט קטן

חדרי שינה מעוצבים מעבר ליופי ממלאים פונקציות שאתם לא מרגישים ברגע הראשון. ניקח לדוגמא חדרי שינה מעוצבים לילדים. בחירת צבעי פסטל, שעל פי מחקרים מרגיעים את הילדים, עיצוב החדר כמותאם לשיעורי בית בגיל היסודי, או פינות מעוגלות לרהיטים וגימורים ברמה גבוהה בהתאם לחדר שמשכנים בו פעוטות. ידיות שמוברגות בשיטות מותאמות לילדים על פי תקן ועוד. כך שהילד אמנם גר בחדר אבל גם מקבל השראה ובטחון מהחדר. בנוסף חשוב לזכור כי חדרי שינה מעוצבים לילדים הם מקום אירוח, ובכך הם מפנים את הסלון לרווחת המבוגרים.

הרושם החיצוני הוא חלק מהתודעה

כמה שנתחמק מעובדה זו, מראה משפיע עלינו מאוד. אם זה בקבלה לעבודה ואם זה בביקור בספא. יופי מהווה מקור משיכה, ולכן גם בחדר האינטימי רוצים הרגשה של משיכה וחיבור מיידי. חדרי שינה מעוצבים אינם פינוק או גחמה, ולרוב עולים כמו אסופת רהיטים לא מכוונת. אין סיבה להעמיד את שיקול היופי כמשני, ולעיתים בחירת מראה נקי ונעים עוזרת לבחור את המוצר, כמובן תוך התייחסות לכל פרמטר שחשוב לכם, כמו חומר הבסיס של הרהיטים, תחזוקת החדר עם הרהיטים (נוחות הניקיון סביב המיטה וחלקי החדר).

לא רק מותגים משווקים חדרי שינה מעוצבים

לא רק ברשתות הרהיטים הגדולות אלא גם אצל נגרים שעובדים עם מעצבים תוכלו לרכוש חדרי שינה מעוצבים. לכל בחירה יתרון- אם במחיר, במהירות ביצוע ההזמנה והאחריות על המוצר אחרי ההרכבה. כמו כן לרצון שלכם לשלוט על העיצוב יהיה מקום אחר בכל העדפה.

© כל הזכויות שמורות ריהוט לבית

Call Now Button
×
שאלות?
לחץ להודעה מהירה