ייצור רהיטים מעוצבים בהתאמה אישית עם 30 שנות מוניטין!

ספה פינתית מעור

ספות פינתיות, ספה פינתית

סלון עם נגיעה אישית

פעם כל הסלונים היו נראים אותו דבר. לא משנה אם נכנסתם לבית של זוג מבוגר שנשוי כמה עשרות שנים, או לבית של זוג צעיר שזה עתה עבר להתגורר ביחד, הסלון היה כמעט זהה: שטיח על הרצפה, ספה דו מושבית לצד ספה תלת מושבית ושולחן קפה גדול. עם השנים העיצוב של הסלון השתנה, התפתח והתקדם. היום כל אחד רוצה ליצור לעצמו את הסלון המיוחד שלו, שלתוכו יכניס את הנגיעות האישיות שלו. כל אחד רוצה סלון אינדיבידואלי ומיוחד, וכולם מנסים למצוא את הדרך לעשות זאת.

ספה פינתית מעור

ספה פינתית הינה להיט עיצובי של השנים האחרונות. למעשה, ספה פינתית עונה בדיוק על אותו הצורך שלשמו הצבנו, בעבר, שתי ספות בלון. ספה פינתית מאפשרת להושיב את אותו מספר אנשים כמו על ספה דו מושבית וספה תלת מושבית, אך נותנת ייחודיות רבה לסלון ומאפשרת להכניס לתוכו משהו אחר, משהו מיוחד ושונה.
פרקטיות לצד נוחות
ספה פינתית מעור הינה ספה בעלת יתרונות רבים. ראשית, מדובר בספה נוחה במיוחד. ניתן להתרווח על הספה בכיף וליהנות ממגע העור הנעים. בנוסף, ספה פינתית מעור הינה פרקטית במיוחד. ספה פינתית מעור נשמרת לאורך שנים ארוכות. כמו כן, קל לנקות אותה ולשמור על המראה שלה.  כדי לשמור על איכות הספה לאורך שנים ארוכות, חשוב להקפיד עוד בתהליך הקנייה שלה על בחירה של עור אמיתי ועל בדיקה של התפירה והגימורים של הספה. דברים אלו יתנו לכם מידע על האיכות של הספה ויאפשרו לכם לרכוש ספה אשר תלווה אתכם לאורך שנים ארוכות.

ספה פינתית מעור אמיתי?

כאשר אנו מדברים על קנייה של ספה פינתית מעור, אנו למעשה מצהירים כי דרושה השקעה כספית בכך. ספה פינתית מעור אינה זולה, בוודאי בהשוואה לתחליפים שונים כמו עור תעשייתי או דמוי עור. עם זאת, מדובר בהשקעה לטווח הארוך, בשל העובדה כי ספה פינתית מעור אמיתי מחזיקה מעמד לאורך שנים ארוכות. אם בכל זאת אתם מהססים להוציא סכום גדול כל כך על ספה, תוכלו ליהנות מהתחליפים השונים הקיימים בשוק, אשר מעניקים חוויה דומה ומראה מדהים.

לייעוץ כללי, תאום מראש והצעת מחיר
חייגו עכשיו: 03-5056639

שעות פעילות:

א' - ה' 9:30 עד 18:00

ו' - 9:00 עד 14:00

ניתן לתאם מראש

כתובתינו אבולעפיה 15 ת"א

ניתן להגיע לתצוגה שלנו: בכתובת אבולעפיה 15 תל אביב

ניתן לתאם עם מעצב בטלפון 03-5056639

© כל הזכויות שמורות ריהוט לבית

 
×
שאלות?
לחץ להודעה מהירה