ייצור רהיטים מעוצבים בהתאמה אישית עם 30 שנות מוניטין!

ספה מעוצבת דגם בוס

ספה מעוצבת דגם בוס

ספה מעוצבת בסגנון מודרני, בעל קווים ישרים ונקיים, ומאופיינת בסגנון עיצוב המשלב בין גוף הספה ובין כריות הישיבה. ספה זו מגיעה עם ריפוד בד בעל מרקם מחוספס בגוון קרם, בתצורה דו מושבית המתאימה לעד 4 יושבים, שתי כריות משענת בעלות קווים מיושרים ובעיצוב תואם, שתי משענות צד עבות ומרופדות, ובסיס היושב על רגלי מתכת שטוחות בגוון אלומיניום בוהק. דגם בוס הוא דגם בעל אישיות מאוד מוגדרת, המותיר מקום מועט לביצוע התאמות אישיות במסגרת דגם הבסיס.

ספה העומדת בפני עצמה

יחד עם זאת, יש באפשרותכם לבצע מספר התאמות על מנת להביא את ההעדפות שלכם לידי ביטוי, ובכלל זה לבחור את ריפוד הספה בין עור, דמוי עור ובד במגוון מרקמים וגוונים, לבחור את רגלי הספה עם שלל רגלי עץ, מתכת ופולימר מוקשח בגוונים שונים ועיצובים שונים, הוספת עיטורי תפירה וכפתורים, שילוב של כריות עיטור לאורך הספה, וכן אפשרויות השלמה של הספה לכדי מערכת סלונית מלאה. ספה מעוצבת דגם בוס היא ספה העומדת בפני עצמה, ויכולה להשתלב גם בסלון קיים, או להפוך לחלק ממערכת סלונית מתאימה.

בחירת הריפוד, הגוון והמרקם

באולם התצוגה של ארנה רהיטים בהתאמה אישית בתל אביב, תוכלו לבחון את ספה מעוצבת דגם בוס בגוף ראשון, להרגיש את מרקם הבד, ואת נוחות הישיבה על הספה, וכן לשבת עם צוות המעצבים המקצועיים שלנו על מנת לבחון קטלוגים שונים של צבעים ומרקמים, ואפשרויות התאמה אישית ברמת העיצוב והתצורה על מנת לבנות את הדגם המתאים לכם ביותר, תוך שמירה על עקרונות עיצוב מקצועיים וקווי העיצוב המאפיינים את דגם הבסיס.

שלל יכולות מתקדמות להתאמה אישית

ארנה רהיטים בהתאמה אישית מציעה לכם סט שלם של יכולות לביצוע התאמה אישית של ספה מעוצבת דגם בוס, וכמובן את האפשרות של בחירת דגם המדף שעוצב על ידי מעצבים מקצועיים ותוך הקפדה על בחירה מקצועית של חומרי הגלם, על שלד העץ האיכותי, הריפוד המוקפד, וקווי העיצוב המיושרים. את דגם הספה, ואת כל דגמי הרהיטים האחרים בארנה, אנו מספקים לכם עם אחריות מלאה ל 3 שנים.

לייעוץ כללי, תאום מראש והצעת מחיר
חייגו עכשיו: 03-5056639

שעות פעילות:

א' - ה' 9:30 עד 18:00

ו' - 9:00 עד 14:00

ניתן לתאם מראש

כתובתינו אבולעפיה 15 ת"א

ניתן להגיע לתצוגה שלנו: בכתובת אבולעפיה 15 תל אביב

ניתן לתאם עם מעצב בטלפון 03-5056639

© כל הזכויות שמורות ריהוט לבית

 
×
שאלות?
לחץ להודעה מהירה