ייצור רהיטים מעוצבים בהתאמה אישית עם 30 שנות מוניטין!

ספה מעוצבת דגם באפלו

ספה מעוצבת דגם באפלו

ספה מעוצבת דגם באפלו היא ספה בעיצוב מודרני בעל נגיעות אורבניות, המתאים לדירה טיפוסית בעיר הגדולה. דגם זה מגיע בתצורה דו מושבית המתאימה לעד 4 יושבים בצורה נוחה ומרווחת, כריות ישיבה המוטמעות בגוף הספה ליצירת מקסימום נוחות ועיצוב מודרני אחיד, כריות משענת המוטמעות אף הן במסגרת הספה ושתי משענות צד בתצורת כריות המוצמדות למסגרת הספה. דגם הבסיס מגיע עם ריפוד דמוי עור או עור בגוון שחור, אך ניתן להתאמה על פי טעמכם האישי.

הרחבת הספה למערכת סלון שלמה

הספה כולה יושבת על גבי רגלי מתכת שטוחות בגוון אלומיניום בוהק, ובאופן המותיר מרווח רצפה מינימלי בלבד. ספה מעוצבת דגם באפלו היא ספה בעלת אופי, כזאת שיכולה להשתלב במערכת סלונית שלמה, או לעמוד בפני עצמה ולשרת בית רווקים או משפחה קטנה בצורה מושלמת. בארנה רהיטים בהתאמה אישית תוכלו להרחיב את דגם הספה למערכת סלונית שלמה עם תוספת שולחן סלון, שולחן קפה, הדום לרגליים, מנורות רצפתיות ושולחניות ועוד.

מגוון אפשרויות להתאמה אישית

כמו כן, ארנה מציעה לכם את האפשרות להתאים את ספה מעוצבת דגם באפלו בהתאם להעדפות האישיות שלכם, ובכלל זה בחירת הריפוד עם אפשרויות לריפוד בד במגוון מרקמים וצבעים, ריפוד עור איכותי, ריפוד דמוי עור ברמה גבוהה ועוד. כמו כן, תוכלו לשלב עיטורי תפירה וכפתורים, להוסיף כריות עיטור בגוונים תואמים או מנוגדים, להחליף את רגלי הספה על מנת להגביה אותה ועוד, הכל בהתאם להעדפות האישיות שלכם מצד אחד, ובהתאם לעקרונות העיצוב המקצועיים שיסופקו לכם בתהליך ייעוץ צמוד של מעצבי הבית בארנה.

עבודה מקצועית בעיצוב ובייצור

ארנה רהיטים בהתאמה אישית היא חברה מקצועית ומנוסה המציעה מגוון רחב של פריטי ריהוט לבית, ובכלל זה מיטות זוגיות, ספות, מערכות ישיבה, מערכות סלון מלאות ועוד. אנו מציעים לכם את האפשרות לבחור בין שלל דגמי מדף המעוצבים על ידי אנשי מקצוע מובילים, ולצד זאת גם להתאים אישית את כל אחד מהדגמים, על פי העדפותיכם ועל פי שטח חדר הסלון העומד לרשותכם. באולם התצוגה שלנו בתל אביב, תוכלו לבחון כל אחד מהדגמים בגוף ראשון.

לייעוץ כללי, תאום מראש והצעת מחיר
חייגו עכשיו: 03-5056639

שעות פעילות:

א' - ה' 9:30 עד 18:00

ו' - 9:00 עד 14:00

ניתן לתאם מראש

כתובתינו אבולעפיה 15 ת"א

ניתן להגיע לתצוגה שלנו: בכתובת אבולעפיה 15 תל אביב

ניתן לתאם עם מעצב בטלפון 03-5056639

© כל הזכויות שמורות ריהוט לבית

 
×
שאלות?
לחץ להודעה מהירה