ייצור רהיטים מעוצבים בהתאמה אישית עם 30 שנות מוניטין!

ספה מעוצבת דגם איירון

ספה מעוצבת דגם איירון

ספה מעוצבת דגם איירון היא ספה בסגנון עיצוב מודרני, המתאפיינת בפשטות ונוחות, ומתאימה לכל חדר סלון בעל מאפייני עיצוב מודרני או קלאסי. הספה מגיעה בתצורה דו מושבית עם שתי כריות ישיבה מלאות ושמנות לחוויה רכה ושוקעת, שתי כריות משענת מוארכות בעיצוב תואם ובתצורת פינות שפיץ, שתי משענות צד מרופדות בהתאמה, וסט של כריות עיטור קטנות. הספה כולה נתונה בתוך מסגרת קשיחה בריפוד תואם, ויושבת על בסיס מתכת או עץ בעל רגליים משופעות באורך בינוני ליצירת מרווח רצפה בינוני.

להתאים את הספה למה שאתם אוהבים

באולם התצוגה של ארנה רהיטים בהתאמה אישית, תוכלו לבחון את הדגם בגוף ראשון, להרגיש את ריפוד הבד האיכותי, ולהרגיש את מידת הנוקשות של מושבי הספה. כמו כן, אם תרצו להכניס שינויים בדגם הבסיס, אנו נעמיד לרשותכם את צוות מעצבי הבית של ארנה במפגש בו תוכלו להציף את כל הרעיונות וההעדפות האישיות שלכם, ולבחון בצורה מקצועית מה הם השינויים אותם תוכלו לשלב, תוך שמירה על עקרונות עיצוב מקצועיים ומאפייני העיצוב הבסיסיים של ספה מעוצבת דגם איירון.

השלמה למערכת סלון מלאה

במסגרת תהליך ההתאמה האישית תוכלו לבצע שינויים בכל היקף, החל משילוב עיטורי תפירה וכפתורים, דרך הוספת כריות, עיבוי כריות והחלפת ריפוד לריפוד עור, דמוי עור או בד במגוון מרקמים וגוונים, וכלה בהרחבת הספה למערכת סלון מלאה הכוללת שולחן סלון, שידות קפה, הדום לרגליים, מנורות שולחן או רצפה, יחידות חד מושביות עם או בלי משענת, יחידות דו מושביות נוספות ועוד.

מגוון רחב של פריטי ריהוט בשלל עיצובים

ארנה רהיטים בהתאמה אישית היא חברה מקצועית ומנוסה, בעלת יכולות יוצאות דופן בתחום ההתאמה האישית בעולם הריהוט הישראלי. אנו מציעים לכם סט שלם של דגמים מודרניים, קלאסיים, יוקרתיים וכפריים של ריהוט לבית, ובתוך כך מציעים גם את האפשרות לבצע התאמה אישית של כל אחד מהדגמים על פי העדפותיכם. כל רהיטי החברה מיוצרים מחומרי גלם באיכות גבוהה, ומיוצרים על פי הסטנדרטים הגבוהים ביותר בשוק הריהוט המקומי והעולמי. ספה מעוצבת דגם איירון מגיעה עם אחריות מלאה ל 3 שנים.

לייעוץ כללי, תאום מראש והצעת מחיר
חייגו עכשיו: 03-5056639

שעות פעילות:

א' - ה' 9:30 עד 18:00

ו' - 9:00 עד 14:00

ניתן לתאם מראש

כתובתינו אבולעפיה 15 ת"א

ניתן להגיע לתצוגה שלנו: בכתובת אבולעפיה 15 תל אביב

ניתן לתאם עם מעצב בטלפון 03-5056639

© כל הזכויות שמורות ריהוט לבית

 
×
שאלות?
לחץ להודעה מהירה