סלון פינתי

סלון פינתי, סלונים פינתיים,

*בארנה רהיטים ניתן לקבל כל סלון פינתי בהתאמה אישית בכל בד/עור/מידה

  סלונים פינתיים בהתאמה אישית מיוצרים בהתאמה בכל מידה/בד/עור

סלון פינתי, סלונים פינתיים, סלון,  סלון פינתי, סלונים פינתיים, סלון,

סלון פינתי, סלונים פינתיים, סלון,  סלון פינתי, סלונים פינתיים, סלון,

סלון פינתי, סלונים פינתיים, סלון,   סלון פינתי, סלונים פינתיים, סלון,

סלון פינתי, סלונים פינתיים, סלון,   סלון פינתי, סלונים פינתיים, סלון,

סלון פינתי לכל המשפחה

סלון פינתי, סלונים פינתיים, סלון,

סלון פינתי דגם בונלדו מיוצר בהתאמה אישית בכל מידה/בד/ עור

כל מי שעוסק בנושא הלבוש והאופנה יודע, כי מה שנחשב אופנתי ועדכני היום, לא בטוח שייחשב ככזה גם מחר. האופנות משתנות מתקופה לתקופה. לפעמים יש חזרה לאופנה מלפני שנים מספר, כמו אופנת הרטרו הנהוגה היום. ולפעמים ממציאים כל פעם משהו חדש אשר תופס את כל השוק. גם בתחומי עיצוב הבית – שהם למעשה ההלבשה של הבית – ישנן אופנות משתנו. אך אם יש אופנה אחת שניתן לומר שהיא לעולם לא יצאה מן האופנה, הרי שמדובר על סלון פינתי.

סלון פינתי, סלונים פינתיים, סלון,  סלון פינתי, סלונים פינתיים, סלון,

סלון פינתי, סלונים פינתיים, סלון,  ספות פינתיות, ספה פינתית

מה מיוחד בסלון פינתי?

סלון פינתי הינו בעל קסם וחן מיוחד אשר משרה זאת על כל העיצוב של הבית. היתרון הגדול שלהם הוא שהם מתאימים לכל סוג של מבנה הסלון: סלון צר מימדים, סלון רחב ידיים, סלון הנמצא בפינה ועוד. בנוסף, סלון פינתי משרה אווירה משפחתית וחמימה. המבנה שלו מאפשר לכל בני המשפחה לשבת יחדיו על ספה אחת בלי להצטופף ובלי להתכווץ, ובכך תורם למראה חמים ונעים של כל הסלון כולו.

סלון פינתי

לא סתם סלון פינתי

מכיוון שהיום מדובר בטרנד אופנתי מיוחד, ניתן למצוא שפע של אפשרויות לעיצוב סלון פינתי. עם זאת, צריך לזכור כי רובם נראים בסך הכל אותו דבר וההבדלים ביניהם מינוריים ובאים לידי ביטוי בעיקר בסוג הבד או העור של הספה. אם אתם רוצים סלון פינתי מיוחד, סלון פינתי יוצא מגדר הרגיל – אנחנו בארנה רהיטים נוכל לספק לכם את הסחורה. במקום לבחור בעוד סתם סלון בנאלי, תוכלו לעצב בכוחות עצמכם את הסלון הפינתי החלומי שלכם. באמצעות סקיצה פשוטה נוכל לייצר עבורכם סלון פינתי מיוחד ויוצא דופן שכמוהו עוד לא ראיתם.

קנייה בראש שקט

כאשר אתם באים להזמין סלון פינתי בארנה רהיטים, אתם יודעים שאתם עורכים קנייה בראש שקט. כל סלון פינתי שאנו מייצרים עומד בתקני הבטיחות הדרושים. המוצרים בהם אנו עושים שימוש הם בעלי איכות מעולה, דבר המבטיח רהיטים חזקים ויציבים לאורך שנים. בנוסף לעיצוב מרשים ולנוחות מירבית אנו מציעים גם אחריות על הרהיטים שלנו, כך שתוכלו להיות שקטים גם לטווח הארוך. וכל זאת במחירים הוגנים ואטרקטיביים אשר הופכים את רכישת הסלון הפינתי למושלמת במיוחד.הצג מפה גדולה יותר

לייעוץ כללי והצעת מחיר צלצלו 03-5056639

או בנייד: 03-5056639
שם:

טלפון:

הערות:

לייעוץ כללי והצעת מחיר צלצלו 03-5056639

כתובתינו רח' אבולעפיה15 ת"א

מייל: info@arenaa.co.il