ייצור רהיטים מעוצבים בהתאמה אישית עם 30 שנות מוניטין!

סלון פינתי דגם נינו

סלון פינתי דגם נינו

סלון פינתי דגם נינו הוא סלון בעיצוב מודרני קלאסי, בעל קווים מרובעים ומיושרים, ובעל נוכחות בולטת בכל חדר סלון בו הוא מוצב. הסלון מורכב מיחידת ישיבה דו מושבית המגיעה עם שתי כריות ישיבה עבות ורכות ושתי כריות משענת בעיצוב תואם ומשענת צד רחבה ומרופדת, ועם יחידת שכיבה זוגית המגיע עם כרית שכיבה ארוכה ורחבה במיוחד בליווי שתי כריות משענת תואמות ומשענת צד עבה ומרופדת בהתאמה. דגם נינו מגיע עם רגלי מתכת בציפוי כסוף בוהק בגובה בינוני, ליצירת מרווח רצפה בינוני.

ריפוד בד קטיפתי בגוון בורדו בוהק

סלון פינתי דגם נינו הוא סלון רחב ידיים המתאים לחדרי סלון גדולים בהם ניתן לשלב את הסלון ולהותיר מקום לפריטי ריהוט היקפיים. דגם הבסיס מגיע בריפוד בד קטיפתי חלק בגוון בורדו יוצא דופן, ועם כריות עיטור בגוון הריפוד ובגוון מנוגד. באפשרותכם להזמין את הדגם עם מגוון שינויים לרבות החלפת סוג הריפוד לעור או דמוי עור איכותי, וכן לבחור בריפוד בד בעל מרקם שונה וגוון שונה מתוך מניפת צבעים מלאה. כמו כן, ניתן לבצע הגבהה או הנמכה של הסלון באמצעות רגליים חלופיות, שטוחות, עומדות ומעוצבות, עשויות עץ, פולימר מוקשח או מתכת בציפויים מגוונים.

הכנסת שינויים בדגם הבסיס

את סלון פינתי דגם נינו ניתן להרחיב גם למערכת סלון מלאה הכוללת שולחן סלון המגיע עם גוף מתכתי אלומיניום או נירוסטה ומשטח זכוכית או שיש, שידות קפה בעיצוב תואם, הדום לרגליים ויחידות ישיבה נוספות בתצורת יחד עם או בלי משענת ובתצורה דו מושבית בעיצוב תואם. צוות מעצבי הבית של ארנה רהיטים בהתאמה אישית יסייע לכם בגיבוש תכנית התאמה אישית, ויבטיח שמירה על קווי עיצוב מקצועיים ואופי העיצוב המקורי של הדגם.

חומרי גלם ועבודה בסטנדרטים גבוהים

ארנה רהיטים בהתאמה אישית מציעה מגוון רחב של פריטי ריהוט לבית בשלל עיצובים מודרניים, קלאסיים, יוקרתיים וכפריים, עם אפשרות התאמה אישית של הפריטים השונים בהתאם לדרישות וצרכי הלקוח. אנו מקפידים על רמה גבוהה של איכות חומרי גלם ואיכות העבודה ומספקים את כל פריטי הריהוט עם אחריות מלאה ל 3 שנים.

לייעוץ כללי, תאום מראש והצעת מחיר
חייגו עכשיו: 03-5056639

שעות פעילות:

א' - ה' 9:30 עד 18:00

ו' - 9:00 עד 14:00

ניתן לתאם מראש

כתובתינו אבולעפיה 15 ת"א

ניתן להגיע לתצוגה שלנו: בכתובת אבולעפיה 15 תל אביב

ניתן לתאם עם מעצב בטלפון 03-5056639

© כל הזכויות שמורות ריהוט לבית

 
×
שאלות?
לחץ להודעה מהירה