ייצור רהיטים מעוצבים בהתאמה אישית עם 30 שנות מוניטין!

סלון פינתי דגם טאטי

סלון פינתי דגם טאטי

סלון פינתי קומפלט בעיצוב מודרני, המורכב מיחידה תלת מושבית עם שלוש כריות ישיבה רכות עגלגלות, שלוש כריות משענת בתצורת שפיץ ובעיצוב תואם ומשענת צד מרופדת, ועוד יחידה פינתית עם משענת צד מוארכת המתאימה כיחידת שכיבה עם תוספת של שני מושבים נוספים ללא משענת ובריפוד ועיצוב תואם. מערכת הסלון יושבת על בסיס דק המוגבה מעל הרצפה באמצעות רגלי מתכת דקיקות ומעוצבות. את מערכת הסלון משלים שולחן סלון קטן עם משטח זכוכית, והדום מונמך, רך ונעים על בסיס מתכתי בגוון ברונזה.

התאמה אישית של מערכת הישיבה והסלון כולו

סלון פינתי דגם טאטי ניתן להתאמה אישית הן בהיבט של הרחבת מערכת הישיבה והשלמה של פריטי ריהוט היקפיים נוספים, והן בהיבט של שינוי המאפיינים הייחודיים של מערכת הישיבה לרבות החלפת הריפוד מריפוד בד אפור חום, לריפוד עור או דמוי עור, בחירת בד בעל מרקם שונה ובחירת גוון שונה מתוך מניפת צבעים מלאה. כמו כן, ניתן לבצע שינויים בכריות הישיבה והמשענת, ולהחליף את רגלי הספה ברגלי עץ או פולימר מוקשח, או בחירה ברגלי מתכת בגוון שונה ובתצורה ועיצוב שונים.

מפגש ייעוץ מקצועי

כל תהליך ההתאמה האישית של סלון פינתי מדהים דגם טאטי חייב להתבצע כשהוא מבוסס על עקרונות עיצוב מקצועיים, ולשם כך אנו מזמינים אתכם להגיע אל אולם התצוגה של ארנה רהיטים בהתאמה אישית בתל אביב, ולשבת למפגש ייעוץ מקצועי עם צוות המעצבים של החברה. במסגרת המפגש תוכלו להציף את כל הרעיונות, הדרישות וההעדפות שלכם, ולגבש תכנית התאמה אישית מוקפדת תוך שמירה על עקרונות עיצוב מקצועיים בעולם הריהוט והמאפיינים המקוריים של דגם הבסיס.

מומחים בהתאמה אישית

חברת ארנה רהיטים בהתאמה אישית היא חברה וותיקה ומקצועית המתמחה בייצור מגוון רחב של רהיטים לבית, וביצוע התאמה אישית של כל פריטי הריהוט על פי דרישות הלקוח. במסגרת בניית דגמי הבסיס הראשוניים וההתאמה האישית, אנו מקפידים על תהליך מקצועי של בחירת חומרי גלם וביצוע עבודת העיצוב והייצור בסטנדרטים הגבוהים ביותר. כמו כן, אנו מספקים את כל מוצרי החברה עם אחריות מלאה ל 3 שנים…

לייעוץ כללי, תאום מראש והצעת מחיר
חייגו עכשיו: 03-5056639

שעות פעילות:

א' - ה' 9:30 עד 18:00

ו' - 9:00 עד 14:00

ניתן לתאם מראש

כתובתינו אבולעפיה 15 ת"א

ניתן להגיע לתצוגה שלנו: בכתובת אבולעפיה 15 תל אביב

ניתן לתאם עם מעצב בטלפון 03-5056639

© כל הזכויות שמורות ריהוט לבית

 
×
שאלות?
לחץ להודעה מהירה