ייצור רהיטים מעוצבים בהתאמה אישית עם 30 שנות מוניטין!

סלון פינתי דגם בוסטר

סלון פינתי דגם בוסטר

סלון פינתי דגם בוסטר הוא סלון המתאים לחדרי סלון בעיצוב כפרי מודרני, מגיע בריפוד עור חלק בגוון חום קפה, יחידת ישיבה תלת מושבית עם שלוש כריות ישיבה רכות ומלאות, שלוש כריות משענת מלאות בעיצוב תואם ושתי משענות צד בריפוד תואם וכרית כיסוי דקה למשענת, ועוד יחידת ישיבה חד מושבית ללא משענת בעיצוב זהה ובתוספת עיטור משבצות באמצעות תפירה. הסלון כולו יושב על גבי בסיס בריפוד זהה, המחובר אל רגליים נמוכות ליצירת מרווח רצפה מינימלי.

מערכת סלון חמימה, מעוצבת ואינטימית

מערכת סלון פינתי דגם בוסטר מגיעה בתצורה המתאימה למרבית חדרי הסלון הן בגודל והן בעיצוב, ומעניקה אווירה חמה ואינטימית בסגנון כפרי. יחד עם זאת, מערכת סלון זו יכולה לעבור תהליך יסודי של התאמה אישית על מנת להתאים אותה למידות חדר הסלון שלכם, ולהעדפות העיצוב שלכם בצורה מלאה. במסגרת תהליך ההתאמה האישית, תוכלו לערוך שינויים בסוג הריפוד, מרקם הריפוד, גוון הריפוד וכדומה, וכן להוסיף יחידות ישיבה נוספות, חד מושבית עם או בלי משענת, דו מושבית או תלת מושבית וכן שילוב של יחידת שכיבה פינתית.

התאמה אישית בליווי אנשי מקצוע

כל תהליך ההתאמה האישית מבוצע בליווי צוות המעצבים המקצועיים של ארנה רהיטים בהתאמה אישית, אותם תוכלו לפגוש באולם התצוגה של החברה בתל אביב, שם גם תוכלו לבחון את מערכת סלון פינתי דגם בוסטר בגוף ראשון, להתרשם מהעיצוב יוצא הדופן של הסלון, להרגיש את מרקם הריפוד ואת רכות ונוחות הישיבה בסלון, וכן לבחון פריטי ריהוט נוספים שתוכלו להשלים באמצעותם את דגם הסלון לכדי מערכת סלונית מלאה.

כל פתרונות הריהוט לבית

ארנה רהיטים בהתאמה אישית מבצעת עיצוב וייצור מקצועי של מגוון פריטי ריהוט לבית, ובכלל זה מיטות, ספות, מערכות ישיבה, מערכות סלוניות מלאות ועוד. אנו מקפידים על ביצוע עבודה איכותית על ידי מיטב אנשי המקצוע בשוק הריהוט הישראלי ועל פי סטנדרטים גבוהים ויוצאי דופן, וכן מקפידים על תהליך בחירה מקצועי של חומרי הגלם לכל פריט ופריט. כל מוצרי הריהוט שלנו מסופקים עם אחריות מלאה ל 3 שנים.

לייעוץ כללי, תאום מראש והצעת מחיר
חייגו עכשיו: 03-5056639

שעות פעילות:

א' - ה' 9:30 עד 18:00

ו' - 9:00 עד 14:00

ניתן לתאם מראש

כתובתינו אבולעפיה 15 ת"א

ניתן להגיע לתצוגה שלנו: בכתובת אבולעפיה 15 תל אביב

ניתן לתאם עם מעצב בטלפון 03-5056639

© כל הזכויות שמורות ריהוט לבית

 
×
שאלות?
לחץ להודעה מהירה