ייצור רהיטים מעוצבים בהתאמה אישית עם 30 שנות מוניטין!

מערכות ישיבה פינתיות דגם קסטינה

מערכות ישיבה פינתיות דגם קסטינה

מערכות ישיבה פינתיות דגם קסטינה הן מערכות ישיבה בעיצוב קלאסי פשוט ובעלות מראה דקיק שמתאים לעיצובים מאוד ספציפיים בהם יוכלו לספק את הערך העיצובי המיטבי. מערכות אלה מבוססות על יחידה דו מושבית עם שתי כריות ישיבה דקות אך במילוי רך ונעים, ושתי כריות משענת בעיצוב תואם ומשענת צד רחבה ומרופדת בהתאמה. כמו כן, מערכת זו מגיעה עם יחידת שכיבה רחבה ומוארכת בעלת כרית שכיבה ארוכה אחת וכרית משענת תואמת, עם משענת צד זהה.

עיצוב ייחודי בעל מאפיינים מודרניים

מערכת הישיבה מותקנת על גבי בסיס דק בעל ריפוד תואם, המונח על  גבי רגלים מתכת מעוקלות ומעוצבות ליצירת מרווח רצפה גבוה. דגם הבסיס של מערכות ישיבה פינתיות דגם קסטינה מגיע עם ריפוד בד מחוספס בעל מראה כפרי מודרני בגוון אפור. מערכת ישיבה זו מתאימה לסוגים מאוד ספציפיים של עיצובי סלון, אך מגיעה במידות קלאסיות המתאימות למרבית חדרי הסלון. יחד עם זאת, באפשרותכם להרחיב את מערכת הישיבה עצמה ולהשלים אותה לכדי מערכת סלונית מלאה.

שילוב של מגוון שינויים על פי טעמכם

כמו כן, יש באפשרותכם לבצע התאמה אישית של מערכות ישיבה פינתיות דגם קסטינה על פי הצרכים וההעדפות שלכם, ולהעניק למערכת מראה אסתטי חדש לחלוטין. תוכלו לבחור בריפוד עור או דמוי עור, להחליף את סוג ומרקם הבד, ולבחור את הגוון המתאים לכם מתוך מניפת צבעים מלאה. כמו כן, תוכלו להוסיף עיטורי תפירה וכפתורים לכריות הספה, לבחור בכריות בתצורה שונה ולהוסיף יחידות ישיבה בודדות או כפולות להרחבת מערכת הישיבה.

עבודה מקצועית וליווי מקצועי בתהליך ההתאמה האישית

ארנה רהיטים בהתאמה אישית היא חברה וותיקה המתמחה בתכנון, עיצוב וייצור של רהיטי איכות, ומאפשרת לכם להתאים כל אחד מדגמי הבסיס שמייצרת החברה באמצעות צוות המעצבים המקצועיים שלה. באולם התצוגה של החברה בתל אביב, תוכלו לבחון את כל דגמי הבסיס של החברה בגוף ראשון, ולשבת עם הצוות המקצועי על מנת לבחון את הדרכים בהן תוכלו לבצע את ההתאמות הנדרשות לדגמים אלה הן בהיבט של מידות ומספר יחידות ישיבה, והן בהיבט של עיצוב ואסתטיקה.

לייעוץ כללי, תאום מראש והצעת מחיר
חייגו עכשיו: 03-5056639

שעות פעילות:

א' - ה' 9:30 עד 18:00

ו' - 9:00 עד 14:00

ניתן לתאם מראש

כתובתינו אבולעפיה 15 ת"א

ניתן להגיע לתצוגה שלנו: בכתובת אבולעפיה 15 תל אביב

ניתן לתאם עם מעצב בטלפון 03-5056639

© כל הזכויות שמורות ריהוט לבית

 
×
שאלות?
לחץ להודעה מהירה