ייצור רהיטים מעוצבים בהתאמה אישית עם 30 שנות מוניטין!

מערכות ישיבה פינתיות דגם קמרון

מערכות ישיבה פינתיות

מערכות ישיבה פינתיות דגם קמרון הן מערכות סלוניות קלאסיות בעיצוב כפרי מודרני ובתצורה מעוגלת המוענקת למערכת הישיבה באמצעות כריות הישיבה וכריות המשענת. דגם זה מגיע עם יחידה דו מושבית בעלת משענת צד מרופדת בעיצוב תואם, שתי כריות ישיבה רכות ושמנמנות ושתי כריות מרובעות קטנות, לרבות תמיכת גב תחתון מובנית, ועם יחידת שכיבה בעלת כרית שכיבה ארוכה ורחבה עם שתי כריות משענת מרובעות גדולות יותר.

מגוון אפשרויות להתאמה אישית

מערכת הישיבה מותקנת על גבי בסיס מלא מרופד בעיצוב תואם, המונח על גבי רגליים קצרות ונסתרות ליצירת מרווח רצפה מינימלי. דגם הבסיס של מערכות ישיבה פינתיות דגם קמרון מגיע עם ריפוד בד מחוספס בעל אופי כפרי ובגוון חום בהיר, אך ניתן לשינוי במסגרת תהליך מובנה של התאמה אישית במסגרתו ניתן להחליף את ריפוד הספות לריפוד עור או דמוי עור, לבחור גוון אחר מתוך מניפת צבעים מלאה, או לבחור בד בעל מרקם אחר. כמו כן, ניתן להחליף את רגלי הספה על מנת להגביה אותה בהתאם להעדפות הלקוח.

אפשרויות הרחבה למערכת סלונית מלאה

במסגרת תהליך ההתאמה האישית המבוצע בליווי צמוד של צוות אנשי המקצוע של ארנה רהיטים בהתאמה אישית ניתן לבצע גם החלפה של כריות הישיבה והמשענת, אם כי לאורך כל התהליך נשמרים קווי העיצוב של דגם הבסיס, תוך הקפדה על עקרונות עיצוב מקצועיים בעולם הרהיטים. באולם התצוגה של ארנה רהיטים תוכלו לבחון את מערכות ישיבה פינתיות דגם קמרון בגוף ראשון, להרגיש את מרקם הבד ואת נוחות הישיבה על מערכת הישיבה, וכן לבחון אפשרויות נוספות של השלמה למערכת סלונית שלמה והתאמה אישית של דגם הבסיס.

עבודה מקצועית וחומרי גלם ברמת איכות גבוהה

ארנה רהיטים בהתאמה אישית מספקת לכם את היכולות המתקדמות ביותר בשוק הרהיטים הישראלי סביב התאמה אישית של רהיטים על פי דרישות הלקוח, ותוך הקפדה על בחירה מקצועית של חומרי גלם איכותיים ועבודה בסטנדרטים הגבוהים ביותר. כמו כן, כל פריטי הריהוט המוצעים על ידנו מסופקים עם אחריות מלאה למשך 3 שנים.

לייעוץ כללי, תאום מראש והצעת מחיר
חייגו עכשיו: 03-5056639

שעות פעילות:

א' - ה' 9:30 עד 18:00

ו' - 9:00 עד 14:00

ניתן לתאם מראש

כתובתינו אבולעפיה 15 ת"א

ניתן להגיע לתצוגה שלנו: בכתובת אבולעפיה 15 תל אביב

ניתן לתאם עם מעצב בטלפון 03-5056639

© כל הזכויות שמורות ריהוט לבית

 
×
שאלות?
לחץ להודעה מהירה