ייצור רהיטים מעוצבים בהתאמה אישית עם 30 שנות מוניטין!

מערכות ישיבה פינתיות דגם פלקסי

מערכות ישיבה פינתיות דגם פלקסי

מערכת ישיבה פינתית בעיצוב כפרי מודרני, מגיעה עם ריפוד בד בגוון בז' קפה, מורכבת מיחידת ישיבה כפולה בעלת שני מושבים, שתי כריות ישיבה ושתי כריות משענת ומשענת צד דקה ומרופדת, ועוד יחידת שכיבה בעלת כרית שכיבה מוארכת וכרית משענת בודדת ומשענת צד דקה ומוארכת. מערכות ישיבה פינתיות דגם פלקסי מגיעות עם כריות רכות בעלות מילוי שמן לתחושת שקיעה ופינוק ולנוחות מרבית. מערכת הישיבה כולה יושבת על בסיס דק בריפוד תואם, המתחבר אל מסגרת המערכת כולה ומונח על גבי רגליים קצרות ליצירת מרווח רצפה מינימלי.

הרחבה למערכת סלונית שלמה

באפשרותכם לבצע מגוון רחב של שינויים בדגם הבסיס של מערכות ישיבה פינתיות דגם פלקסי בהתאם לצרכים והעדפות העיצוב שלכם. בהתאם לכך, תוכלו להרחיב את מערכת הישיבה על ידי הוספה של יחידות ישיבה בודדות או כפולות נוספות ליצירת מערכת ישיבה רבת מושבים, וכן להשלים את מערכת הישיבה למערכת סלונית מלאה עם שולחן סלון, שולחן צדדי, מנורות רצפתיות או שולחניות ועוד. כמו כן, ארנה רהיטים בהתאמה אישית מאפשרת לכם לבצע מגוון שינויים בדגם הבסיס, תוך הקפדה על קווי העיצוב המרכזיים.

התאמה אישית של מערכת הישיבה

במסגרת תהליך ההתאמה האישית של מערכות ישיבה פינתיות דגם פלקסי תוכלו לבחור ריפוד שונה, גוון ריפוד שונה, להחליף את כריות המשענת וכריות הישיבה בתצורה המתאימה לכם, להחליף את רגלי המערכת ברגלים גבוהות יותר מעץ, מתכת או פולימר מוקשח וכדומה. צוות המעצבים המקצועיים של ארנה ילווה אתכם לאורך כל התהליך, על מנת להבטיח שכל הדרישות שלכם באות לידי ביטוי, אך גם נשמרים עקרונות העיצוב המקצועיים.

חברה מקצועית המתמחה בתחום ההתאמה האישית

ארנה רהיטים בהתאמה אישית מספקת מגוון רחב של פריטי ריהוט לבית, ובכלל זה מיטות, ספות, מערכות ישיבה ומערכות סלוניות שלמות. אנו מציעים את היכולות המתקדמות ביותר לביצוע התאמות אישיות של כל פריטי הריהוט על פי דרישות הלקוח, ומקפידים על חומרי גלם באיכות גבוהה, עבודה בסטנדרטים הגבוהים ביותר, ומספקים את כל פריטי הריהוט עם אחריות מלאה ל 3 שנים.

לייעוץ כללי, תאום מראש והצעת מחיר
חייגו עכשיו: 03-5056639

שעות פעילות:

א' - ה' 9:30 עד 18:00

ו' - 9:00 עד 14:00

ניתן לתאם מראש

כתובתינו אבולעפיה 15 ת"א

ניתן להגיע לתצוגה שלנו: בכתובת אבולעפיה 15 תל אביב

ניתן לתאם עם מעצב בטלפון 03-5056639

© כל הזכויות שמורות ריהוט לבית

 
×
שאלות?
לחץ להודעה מהירה