ייצור רהיטים מעוצבים בהתאמה אישית עם 30 שנות מוניטין!

מערכות ישיבה פינתיות דגם נינט

מערכות ישיבה פינתיות

מערכת ישיבה בסגנון עיצוב מודרני, בעלת קווים ישרים ונקיים ומראה אחיד הנשמר בכל האלמנטים המרכיבים אותה לרבות כריות הישיבה, המשענת, הבסיס ומשענות הצד. מערכות ישיבה פינתיות דגם נינט מורכבות מיחידה תלת מושבית בעלת שלוש כריות ישיבה במילוי עבה, רק ומפנק ובריפוד בד אפרפר, ושלוש כריות משענת בעיצוב תואם. בנוסף, מגיעה מערכת זו עם יחידה בודדת מוארכת המשלימה את תצורת הפינה ויוצרת יחידת שכיבה פינתית בעלת משענת צד נמוכה ומוארכת אותה ניתן לעטר בכריות קטנות.

יצירת מגוון קונפיגורציות עיצוב

מערכת הישיבה מותקנת על גבי בסיס מרופד בעיצוב תואם ממנו יוצאת מסגרת הספה עם משענת הצד, ואשר מותקן על גבי רגליים מתכתיות שטוחות ליצירת אפקט עיצוב יוצא דופן ומרווח רצפה מינימלי. את מערכות ישיבה פינתיות דגם נינט ניתן להרחיב עם יחידות ישיבה בודדות או כפולות בתצורות שונות ליצירת קונפיגורציות מגוונות עד ליצירת מערכת ישיבה להיקף מלא של חדר הסלון. מערכת ישיבה זו יכולה להתאים למגוון רחב של חדרי סלון בינוניים וגדולים בעיצוב מודרני.

ביצוע מגוון התאמות אישיות בכל האספקטים

כמו כן, יש באפשרותכם לבצע התאמה אישית במגוון אלמנטים ואספקטים של מערכות ישיבה פינתיות דגם נינט, ובכלל זה תוכלו להחליף את ריפוד הספות לריפוד עור או דמוי עור, לבחור גוון שונה לחלוטין מהגוון האפרפר המגיע בדגם הבסיס, לבחור רגליים שונות, באורך שונה או עשויות מחומר גלם שונה, וכן לבחור כריות בתצורות שונות ומגוונות. אנו בארנה רהיטים בהתאמה אישית נספק לכם את כל התמיכה המקצועית בתהליך ההתאמה האישית, על מנת לשמר עיצוב מוקפד המבוסס על עקרונות מקצועיים.

בחירת חומרי גלם ועבודה ברמה גבוהה

ארנה רהיטים בהתאמה אישית היא חברה המתמחה בעיצוב וייצור של פריטי ריהוט מגוונים כדגמי מדף, ובהתאמה אישית של דגמי המדף על פי דרישות הלקוח. אנו מקפידים על ביצוע העבודה ובחירת חומרי גלם בסטנדרטים הגבוהים ביותר, ומעמידים לרשות לקוחותינו את צוות מעצבי הבית של ארנה על מנת להבטיח שכל שינוי שיבוצע בדגמי הבסיס, ישען על ידע מקצועי ולא רק על טעם או מצב רוח.

לייעוץ כללי, תאום מראש והצעת מחיר
חייגו עכשיו: 03-5056639

שעות פעילות:

א' - ה' 9:30 עד 18:00

ו' - 9:00 עד 14:00

ניתן לתאם מראש

כתובתינו אבולעפיה 15 ת"א

ניתן להגיע לתצוגה שלנו: בכתובת אבולעפיה 15 תל אביב

ניתן לתאם עם מעצב בטלפון 03-5056639

© כל הזכויות שמורות ריהוט לבית

 
×
שאלות?
לחץ להודעה מהירה