ייצור רהיטים מעוצבים בהתאמה אישית עם 30 שנות מוניטין!

מערכות ישיבה פינתיות דגם ויטרו

מערכות ישיבה פינתיות דגם ויטרו

מערכת ישיבה בעיצוב מודרני קלאסי, קווים אחידים ונקיים, קווי עיצוב אלכסוניים ומפוסלים וריפוד בד אדום ובולט בקווים ישרים. מערכות ישיבה פינתיות דגם ויטרו מגיעות עם יחידת ישיבה תלת מושבית המבוססת על כרית ישיבה ארוכה אחת, ועוד שלוש כריות משענת תואמות נפרדות, ועל יחידת שכיבה עם משענת צד אלכסונית וכרית משענת נוספת. מערכת הישיבה כולה מונחת על גבי בסיס מרופד בעיצוב תואם, אליו מותקנות רגליים פינתיות בציפוי מתכתי ליצירת מרווח רצפה מינימלי.

עיצוב מודרני קלאסי

מערכות ישיבה פינתיות דגם ויטרו הן מערכות ישיבה הנחשבות לקלאסיות בתוך עולם העיצוב המודרני. אפקט העיצוב המודרני בא לידי ביטוי הן באמצעות קווי העיצוב האלכסוניים והן באמצעות הקווים הנקיים והגוון האדום יוצא הדופן של הספה. יחד עם זאת, באפשרותכם לבצע שינויים במערכת הישיבה הנבחרת על מנת להתאים אותה לצרכים וההעדפות שלכם, ובכלל זה להחליף את ריפוד הבד לריפוד עור או דמוי עור, או לבחור בריפוד בד בגוון שונה ובמרקם שונה, ולהוסיף לו עיטורים, תפרים, כפתורים וכל שינוי אחר שתחפצו בו.

לבחון את מערכת הישיבה באולם התצוגה של ארנה

את מערכות ישיבה פינתיות דגם ויטרו תוכלו לבחון באולם התצוגה של ארנה רהיטים בהתאמה אישית בתל אביב, לשבת על מערכת הישיבה ולבחון את מידת הקשיות והנוחות שהיא מציעה לכם, וכן לשבת עם צוות המעצבים המקצועיים שלנו על מנת לבחון את הדרכים בהן תוכלו לשלב יחידות ישיבה נוספות במערכת, להעשיר אותה בפריטי ריהוט היקפי, ולבצע שינויים נדרשים בדגם הבסיס.

שירות ורמה מקצועית בסטנדרטים הגבוהים ביותר

בחברת ארנה רהיטים בהתאמה אישית, תוכלו להזמין כל אחד מדגמי הבסיס של רהיטי החברה ובהם מיטות, ספות, מערכות סלון, מערכות ישיבה ועוד, ולבצע מגוון רחב של שינויים כמעט בכל אספקט של הרהיט לרבות שינויים בסוג הריפוד, מרקם וגוון הריפוד, מידת הרכות והקשיחות של הריפוד, מידות הרהיט ועוד, הכל על פי העדפותיכם ועל פי עקרונות עיצוב מקצועיים שיסופקו לכם על ידי צוות המעצבים של ארנה. כל רהיטי הרחבה מיוצרים מחומרי גלם איכותיים ועם אחריות מלאה ל 3 שנים על כל הפריטים.

לייעוץ כללי, תאום מראש והצעת מחיר
חייגו עכשיו: 03-5056639

שעות פעילות:

א' - ה' 9:30 עד 18:00

ו' - 9:00 עד 14:00

ניתן לתאם מראש

כתובתינו אבולעפיה 15 ת"א

ניתן להגיע לתצוגה שלנו: בכתובת אבולעפיה 15 תל אביב

ניתן לתאם עם מעצב בטלפון 03-5056639

© כל הזכויות שמורות ריהוט לבית

 
×
שאלות?
לחץ להודעה מהירה