ייצור רהיטים מעוצבים בהתאמה אישית עם 30 שנות מוניטין!

מערכות ישיבה פינתיות דגם דנוור

מערכות ישיבה פינתיות דגם דנוור

מערכת ישיבה מודרנית במראה מחושב, המשלב פשטות עם נוחות ואינטימיות. מערכת זו מגיעה בתצורה של יחידה אחת בעלת שני מושבים עם כרית ישיבה מאוחדת ושתי כריות משענת, ועוד יחידת שכיבה רחבה עם שתי כריות משענת אנכיות זו לזו. כריות המשענת והישיבה מגיעות עם מילוי רך ומפנק, וריפוד בד בתפירה בקווים ישירים עם קצוות מעוגלים. מערכת הישיבה ממוקמת על בסיס בעל עיצוב וריפוד תואם, המונח על רגליים בגובה בינוני ובעיצוב מתכתי עם גימור אלומיניום מבריק.

מערכת סלון צעירה ומודרנית

מערכות ישיבה פינתיות דגם דנוור מתאימות לסלון הצעיר, המודרני, שמחפש אווירה חמה ונעימה, ורוצה להשיג את זה בצורה פשוטה ופונקציונלית. דגם הבסיס מגיע עם ריפוד בד במרקם מעט מחוספס אך נעים מאוד למגע ובגוון אפור כהה. במסגרת הזמנת הדגם, תוכלו לבצע שינויים והתאמה אישית על פי דרישותיכם, ובכלל זה להחליף את ריפוד הספה לריפוד עור או דמוי עור, לבחור גוון ריפוד שונה, להחליף את כריות המשענת, או לבחון דגם חלופי שיכול להתאים לכם יותר.

להרגיש את מערכת הישיבה בגוף ראשון

בארנה רהיטים בהתאמה אישית תוכלו להגיע אל אולם התצוגה של החברה בתל אביב, להתרשם בגוף ראשון משלל מערכות ישיבה פינתיות דגם דנוור, לבחון סוגי ריפודים נוספים, ולהכיר את שלל האפשרויות העומדות בפניכם במסגרת מפגש מקצועי עם מעצבי הבית של החברה. במסגרת מפגש זה תוכלו להציף את כל הרעיונות והדרישות שלכם, ולגבש בצורה משותפת את השינויים שתרצו לשלב בספה על מנת להתאים אותה באופן מלא לחוויית הסלון עליה אתם חולמים.

התאמה אישית בסיוע וליווי מקצועיים

ארנה רהיטים בהתאמה אישית מציעה לכם את האפשרות לבחור כל אחד מדגמי הבסיס של המיטות, הספות, מערכות הישיבה ומערכות הסלון המוצעות על ידינו, ולבצע התאמה אישית כמעט בכל אספקט אפשרי של פריט הריהוט המועדף עליכם. אנו מעמידים לרשותכם צוות מעצבים מקצועיים, שישבו איתכם ויספקו לכם את כל הייעוץ והליווי הנדרשים, על בסיס עקרונות עיצוב מקצועיים ובשילוב העדפותיכם האישיות. כל פריטי הריהוט של ארנה מיוצרים מחומרי גלם איכותיים ובעבודה מוקפדת בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

לייעוץ כללי, תאום מראש והצעת מחיר
חייגו עכשיו: 03-5056639

שעות פעילות:

א' - ה' 9:30 עד 18:00

ו' - 9:00 עד 14:00

ניתן לתאם מראש

כתובתינו אבולעפיה 15 ת"א

ניתן להגיע לתצוגה שלנו: בכתובת אבולעפיה 15 תל אביב

ניתן לתאם עם מעצב בטלפון 03-5056639

© כל הזכויות שמורות ריהוט לבית

 
×
שאלות?
לחץ להודעה מהירה