ייצור רהיטים מעוצבים בהתאמה אישית עם 30 שנות מוניטין!

מערכות ישיבה פינתיות דגם בקסטר

מערכות ישיבה פינתיות דגם בקסטר

מערכת ישיבה פינתית בריפוד בד רך ונעים, בעלת מראה רחב המבוסס על יחידת שני מושבים צמודים ועוד יחידת שכיבה רחבה תואמת. מערכת הישיבה מגיעה עם שלוש כריות משענת ארוכות תואמות בעיצוב פינות שפיץ, כריות ישיבה מרובעות, רכות ומפנקות, שתי משענות צד רחבות בריפוד תואם, ובסיס רחב בעל מידות גדולות יותר ממערכת הישיבה המונחת עליו, ומונח על רגליים קצרות ליצירת מרווח רצפה מינימלי. דגם הבסיס של מערכות ישיבה פינתיות דגם בקסטר מגיע בריפוד בד בגוון קרם, אך ניתן להתאמה אישית על פי צרכי הלקוח.

מתאימה לסגנונות עיצוב מודרניים וכפריים

את מערכות ישיבה פינתיות דגם בקסטר ניתן לשלב במגוון רחב של חדרי סלון בעלי עיצוב מודרני או כפרי, ולהשלימן באמצעות מגוון פריטי עיצוב סלוניים לרבות שולחן סלון עם משטח זכוכית או שיש, שולחן קפה צידי, יחידת ישיבה בודדת עם או בלי משענת, כורסת קומפורט נפרדת לחלוטין, מנורת לילה עומדת ועוד. כמו כן, תוכלו להתאים את מערכת הישיבה על פי העדפותיכם האישיות ועל פי המרחב העומד לרשותכם בחדר הסלון, ובכלל זה החלפת סוג הריפוד, גוון הריפוד, סוג הכריות ומספר יחידות הישיבה המרכיבות את המערכת.

לבחון את מערכת הישיבה בגוף ראשון

בארנה רהיטים בהתאמה אישית תוכלו לשבת עם צוות המעצבים המקצועיים ולבחון את כלל האפשרויות העומדות בפניכם להתאמה אישית של מערכות ישיבה פינתיות דגם בקסטר. את מערכת הישיבה, ומערכות ישיבה נוספות תוכלו לבחון בגוף ראשון באולם התצוגה של החברה בתל אביב, שם גם תוכלו לפגוש את הצוות המקצועי שלנו.

סיוע וליווי מקצועיים לאורך כל הדרך

חברת ארנה רהיטים בהתאמה אישית מתכננת, מעצבת ומייצרת ספות, מיטות, מערכות ישיבה, מערכות סלוניות שלמות ועוד, ומציעה את היכולות המתקדמות ביותר בשוק הרהיטים הישראלי, להתאמה אישית של הרהיט על פי העדפות הלקוח. אנו מציעים תהליך ייעוץ מקצועי של שיתוף פעולה ושילוב בין צרכי הלקוח ובין עקרונות עיצוב מקצועיים, ומקפידים על איכות חומרי גלם ואיכות עבודה על פי הסטנדרטים הגבוהים ביותר. כל פריטי הריהוט המסופקים על ידי החברה, מוצעים עם אחריות מלאה ל 3 שנים על כל מוצרי החברה.

לייעוץ כללי, תאום מראש והצעת מחיר
חייגו עכשיו: 03-5056639

שעות פעילות:

א' - ה' 9:30 עד 18:00

ו' - 9:00 עד 14:00

ניתן לתאם מראש

כתובתינו אבולעפיה 15 ת"א

ניתן להגיע לתצוגה שלנו: בכתובת אבולעפיה 15 תל אביב

ניתן לתאם עם מעצב בטלפון 03-5056639

© כל הזכויות שמורות ריהוט לבית

 
×
שאלות?
לחץ להודעה מהירה