ייצור רהיטים מעוצבים בהתאמה אישית עם 30 שנות מוניטין!

מערכות ישיבה פינתיות דגם בוס

מערכות ישיבה פינתיות דגם בוס

מערכות ישיבה פינתיות דגם בוס הן מערכות ישיבה המבוססות על עיצוב מודרני בסיסי, מגיעות עם יחידת שלושה מושבים ויחידת שכיבה ארוכה ורחבה. מערכות הישיבה מגיעות עם גב נמוך מרופד בכריות מרובעות המפוזרות לאורך גב הספה, כריות ישיבה מרובעות, רכות ושוקעות, שתי משענות צד בריפוד בד תואם, בסיס גבוה בריפוד תואם על גבי רגליים בגובה בינוני. מערכות ישיבה דגם בוס הן מערכות ארוכות המתאימות לחדרי סלון בינוניים ומעלה, המעוצבים בסגנון עיצוב מודרני, צעיר ודינמי.

השלמת מערכת הישיבה בפריטים היקפיים

את מערכות ישיבה פינתיות דגם בוס תוכלו להתאים על פי העדפותיכם, להחליף את כריות המשנעת בכריות רחבות המותאמות באופן מלא לספה, להחליף את ריפוד הבד בריפוד עור או דמוי עור בגוונים שונים, להחליף את רגלי הספה ברגלי עץ, מתכת מצופה או פולימר מוקשה בכל גובה, ואף להוסיף יחידות ישיבה תואמות לרבות יחידה מרובעת ללא משענת. כמו כן, ניתן להשלים את מערכת הישיבה בשולחן סלון תואם, שולחן קפה, מנורת לילה עומדת ועוד.

סיוע מקצועי של צוות מעצבי הבית

מערכות ישיבה פינתיות דגם בוס הן מערכות בעלות עיצוב מודרני קלאסי המתאימות לעיצובי זכוכית ועץ מוחלק משלימים, וניתנות להתאמה אישית באופן מקיף ויסודי על פי דרישות הלקוח, ובסיוע של צוות מעצבי הבית של ארנה רהיטים בהתאמה אישית. במסגרת תהליך ההתאמה האישית אנו נגיש לכם את כל הסיוע הנדרש, נכווין אתכם לגבי השינויים שניתן לשלב בדגם הבסיס, ולגבי דגמים חלופיים שיכולים להיות מתאימים יותר בהתאם להעדפות העיצוב שתציפו.

שירות ועבודה בסטנדרטים הגבוהים ביותר

ארנה רהיטים בהתאמה אישית מציעה לכם את יכולות ההתאמה האישית המתקדמות ביותר בשוק הרהיטים בישראל, עם שלל עיצובי מדף ראשוניים, שאותם תוכלו להתאים בדיוק על פי העדפותיכם, ובכלל זה סוג הריפוד, מרקם וגוון הרהיט, חומרי הגלם, מידות ועוד. כל עבודות ההתאמה האישית מבוצעות בשיתוף פעולה בין הלקוח ובין צוות המעצבים המקצועיים של ארנה, וכל רהיטי החברה לרבות מיטות, ספות, מערכות סלוניות, מערכות ישיבה ועוד, מסופקים עם אחריות מלאה ל 3 שנים.

לייעוץ כללי, תאום מראש והצעת מחיר
חייגו עכשיו: 03-5056639

שעות פעילות:

א' - ה' 9:30 עד 18:00

ו' - 9:00 עד 14:00

ניתן לתאם מראש

כתובתינו אבולעפיה 15 ת"א

ניתן להגיע לתצוגה שלנו: בכתובת אבולעפיה 15 תל אביב

ניתן לתאם עם מעצב בטלפון 03-5056639

© כל הזכויות שמורות ריהוט לבית

 
×
שאלות?
לחץ להודעה מהירה